2017-04-10T18:27:20+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

150-konne motocykle posłużą ostrołęckiej policji w poskramianiu „piratów drogowych”

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
1
0
2
Ostrołęcka policja wytacza „ciężki kaliber” w walce z niesfornymi kierowcami. Do ujarzmienia piratów drogowych posłużą dwa 150-konne motocykle marki yamaha.

W swojej pracy funkcjonariusze wykorzystują yamahy fazer1000 o mocy 150 km,  które znajdują się na wyposażeniu ostrołęckiej komendy. Nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone maszyny każdego roku są  dużym ułatwieniem w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drodze. Dzięki nim policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej reagować na niebezpieczne zachowania, szczególnie ze strony nieodpowiedzialnych kierowców.

- Coraz ładniejsza aura sprawiła, że na drogach naszego miasta i powiatu pojawili się miłośnicy jednośladów. Warto pamiętać o bezpieczeństwie, zwłaszcza na początku sezonu. W niektórych miejscach może na drodze leżeć piasek, kierowcy samochodów dopiero przyzwyczajają się do większej liczby jednośladów na drodze. To wszystko w połączeniu z brakiem należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu drogowego, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń – mówi mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policyjne motocykle będzie można spotkać zarówno na terenie miasta, głównych ciągach komunikacyjnych, ale również na terenie powiatu ostrołęckiego.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~kto to , 18:44 10-04-2017,   -
Prawidlowo!fajne maszyny!
odpowiedz   •   oceń :  
~Realista , 20:40 10-04-2017,   -
Niech uważają na tych maszynach, bo na nasze drogi to strach nimi wyjeżdżać....
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~kto to , 18:44 10-04-2017,   -
Prawidlowo!fajne maszyny!
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również