2017-04-10T18:27:20+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

150-konne motocykle posłużą ostrołęckiej policji w poskramianiu „piratów drogowych”

fot. KMP w Ostrołęce
1
0
2
Ostrołęcka policja wytacza „ciężki kaliber” w walce z niesfornymi kierowcami. Do ujarzmienia piratów drogowych posłużą dwa 150-konne motocykle marki yamaha.

W swojej pracy funkcjonariusze wykorzystują yamahy fazer1000 o mocy 150 km,  które znajdują się na wyposażeniu ostrołęckiej komendy. Nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone maszyny każdego roku są  dużym ułatwieniem w eliminowaniu niebezpiecznych zachowań na drodze. Dzięki nim policjanci są w stanie jeszcze skuteczniej reagować na niebezpieczne zachowania, szczególnie ze strony nieodpowiedzialnych kierowców.

- Coraz ładniejsza aura sprawiła, że na drogach naszego miasta i powiatu pojawili się miłośnicy jednośladów. Warto pamiętać o bezpieczeństwie, zwłaszcza na początku sezonu. W niektórych miejscach może na drodze leżeć piasek, kierowcy samochodów dopiero przyzwyczajają się do większej liczby jednośladów na drodze. To wszystko w połączeniu z brakiem należytej ostrożności i wyobraźni wszystkich uczestników ruchu drogowego, może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń – mówi mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policyjne motocykle będzie można spotkać zarówno na terenie miasta, głównych ciągach komunikacyjnych, ale również na terenie powiatu ostrołęckiego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~kto to , 18:44 10-04-2017,   -
Prawidlowo!fajne maszyny!
odpowiedz   •   oceń :  
~Realista , 20:40 10-04-2017,   -
Niech uważają na tych maszynach, bo na nasze drogi to strach nimi wyjeżdżać....
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~kto to , 18:44 10-04-2017,   -
Prawidlowo!fajne maszyny!
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również