2018-03-07T14:32:20+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

23-latek zatrzymany z niemal 2 kilogramami narkotyków [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP Ostrów Mazowiecka
REKLAMA
0
0
0
Niemal 2 kilogramy narkotyków znaleziono w mieszkaniu 23-latka z Ostrowi Mazowieckiej. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Sprawa związana z zatrzymaniem 23-latka miała swój początek w pierwszych dniach marca, kiedy to policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami CBŚP z Warszawy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna posiada narkotyki. Informacje funkcjonariuszy potwierdziły się. Dodatkowo podczas przeszukania miejsca zamieszkania 23-latka z użyciem specjalnie wyszkolonego psa do wykrywania środków odurzających policjanci znaleźli substancje w postaci suszu roślinnego oraz białego proszku. Przeprowadzone ekspertyzy wykazały, że susz roślinny to marihuana o wadze 1,5 kg, a biały proszek 0,2 kg jest kokainą.

23-letni mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Po wykonaniu niezbędnych czynności sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego wydając postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Teraz 23-latkowi grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.