2017-08-01T10:44:03+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

37. edycja rajdu Polskie Safari w Przasnyszu [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. ePrzasnysz.pl
REKLAMA
0
0
1
Takich emocji i widoków mieszkańcy Przasnysza i okolic dawno nie doświadczyli. W niedzielę na malowniczych drogach powiatu przasnyskiego rozegrana została 37. edycja Rajdu Polskie Safari.

37. edycję Rajdu Polskie Safari rozegrano w niedzielę, 30 lipca na terenie powiatu przasnyskiego. Zawodnicy pokonywali dwukrotnie odcinek około 31 km w gminie Jednorożec oraz prawie 33 kilometrowy odcinek w Chorzelach. Niektórym zawodnikom nie udało się dokończyć trasę ze względu na drobne wypadki podczas drogi. W sumie mieli do pokonania około 130 km trasy.

Jak twierdzili sportowcy powiat przasnyski bardzo przygotował się do zawodów. Trasy były odpowiednio oznakowane, a dodatkowo na każdym zakręcie kierowali ich organizatorzy, co pomogło im bezproblemowo przebyć te trudne trasy. Każdy odcinek jaki mieli do pokonania zawodnicy zaskakiwał swoim urozmaiceniem, były zarówno "hopki" jak i ostre zakręty, piaszczyste i błotniste drogi a co najważniejsze wspaniała rzesza kibiców wspierająca sportowców.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i materiału wideo udostępnionego dzięki uprzejmości portalu ePrzasnysz.pl

Nagranie wideo Arkadiusz Żakowski

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~www , 13:08 01-08-2017,   -
miałem okazje ,,najechać '' na ten rajd. Zero informacji , zamknięte drogi na większość dnia, zero objazdów, żeby dojechać 300m musiałem dołożyć godzine drogi i ze 30 km. Organizacja do niczego. Pora wyciągnąć wnioski ,a nie na zasadzie niech się dzieje co chce. Jedni si bawią, a nieświadomi podróżni cierpią.
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~www , 13:08 01-08-2017,   -
miałem okazje ,,najechać '' na ten rajd. Zero informacji , zamknięte drogi na większość dnia, zero objazdów, żeby dojechać 300m musiałem dołożyć godzine drogi i ze 30 km. Organizacja do niczego. Pora wyciągnąć wnioski ,a nie na zasadzie niech się dzieje co chce. Jedni si bawią, a nieświadomi podróżn...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również