2017-10-17T11:00:38+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

44-latek wpadł z narkotykami po kradzieży tarczy szlifierskiej

REKLAMA
fot. KWP Radom
REKLAMA
0
0
1
Policjanci z Sochaczewa zatrzymali 44-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież wartej kilkadziesiąt złotych tarczy szlifierskiej. Jak się okazało, zatrzymany miał przy sobie narkotyki, a dalsze czynności pozwoliły na ujawnienie plantacji marihuany.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę. Policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. Na miejscu ustalili, że 44-letni mieszkaniec gminy Teresin ukradł tarczę do szlifierki wartą kilkadziesiąt złotych. Podczas sprawdzania czy jest to jego jedyny łup, funkcjonariusze sprawdzili też jego odzież. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie 20 torebek z zawartością zielonego suszu. Mężczyzna został zatrzymany. Gdy policjanci pojechali na przeszukanie jego mieszkania, znaleźli pudełko z kolejnymi porcjami środków odurzających, a w pobliskim lesie 12 krzewów konopi, których właścicielem był zatrzymany. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 500 gramów gotowego suszu, a także rośliny.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzuty uprawy konopi i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~bezstronny , 13:35 17-10-2017,   -
mógł ze sprzedaży konopi kupić sobie tysiąc takich tarcz...
takich pazerów nie szkoda  :)
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~bezstronny , 13:35 17-10-2017,   -
mógł ze sprzedaży konopi kupić sobie tysiąc takich tarcz...
takich pazerów nie szkoda  :)
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również