2018-03-13T12:33:32+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

48-latek był tak pijany, że wypadł z ciągnika, który prowadził

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
W Wólce Tyrzyńskiej doszło do niecodziennego wypadku. Z jadącego ciągnika rolniczego wypadł traktorzysta. Mężczyzna był tak pijany, że nie potrafił dmuchnąć w alkomat.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Wólkce Tyrzyńskiej. Świadek zauważył, że traktor jadący drogą nagle skręca i wpada do stawu hodowlanego po czym się przewraca. W bliskiej odległości zauważył mężczyznę, który wypadł z ciągnika i leżał w przydrożnym rowie. Natychmiast zaczął udzielać mu pomocy, a na miejsce wezwał karetkę pogotowia. Poszkodowanym, który wypadł z ciągnika był 48-latek, dobrze znany policjantom. Wcześniej już prowadził pojazdy pod wpływem alkoholu. Tym razem był tak pijany, że nie można było go przebadać na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego do badań pobrano mu krew. Mężczyzna miał cofnięte uprawnienia i zakaz prowadzenia pojazdów.

Po wytrzeźwieniu złożył wyjaśnienia i przyznał się do winy. Tłumaczył, że od rana szykował drzewo a jak skończył wypił alkohol i wsiadł na traktor chcąc dojechać do domu. Teraz odpowie za kierowanie pojazdem mimo wydanego zakazu prowadzenia pojazdów i jazd pod wpływem alkoholu, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również