2017-02-23T13:35:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

55-latek próbował ukraść samochód, wpadł na gorącym uczynku [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Pod osłoną nocy z jednego z parkingów na terenie Ostrołęki, 55-letni mężczyzna usiłował ukraść forda. Niedoszły złodziej został spłoszony i uciekł, jednak już kilka godzin później wpadł w ręce policji.

Wczoraj kilkanaście minut po północy oficer dyżurny KMP w Ostrołęce odebrał telefoniczne zgłoszenie o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do forda. Zgłaszający oświadczył, że sprawca został spłoszony. Na miejsce skierowano „kryminalnych” oraz policjantów z wydziału patrolowego. Komunikat o zdarzeniu został przekazany do wszystkich wydziałów oraz posterunków policji.

- W wyniku działania sprawcy w fordzie została uszkodzona wkładka drzwi, bagażnika oraz atrapa. Szeroko zakrojone działania dały oczekiwany efekt i już około godziny 6:00 rano podejrzewany o popełnienie tego przestępstwa mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim  około 55 – letni mieszkaniec naszego powiatu. W trakcie zatrzymania przy mężczyźnie znaleziono  nóż i składany scyzoryk – informuje mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dziś 55-latek usłyszał zarzuty za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również