2017-01-31T11:45:14+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

„Nuda” w Klubie Oczko [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OCK
REKLAMA
0
0
0
Za nami pierwsza w tym roku teatralna premiera na deskach Klubu Oczko. Spektakl zatytułowany „Nuda” zaprezentowali aktorzy Ostrołęckiej Sceny Autorskiej.

Spektakl „Nuda”, który w miniony piątek, 27 stycznia zobaczyć mogliśmy na deskach Klubu Oczko, powstał w oparciu o sztukę Grzegorza Sławińskiego. Jest to o powieść o współczesnych nastolatkach, dla których miasto jest prawdziwym odniesieniem do wartości i wzorcem zachowań. Ukazuje postawy młodych dziewcząt wobec życia i środowiska, z którego się wywodzą oraz ich młodzieńcze fascynacje i rozczarowania. Obnaża również wewnętrzną pustkę młodego pokolenia jako rezultat braku zainteresowań i konkretnych życiowych celów. Świadomie zastosowana teatralna stylistyka kiczu tworzy uroczy, nieco naiwny obraz nastolatek zamknięty w określone ramy czasowe, wyznaczone znudzeniem w oczekiwaniu na cokolwiek i kogokolwiek.

Spektakl „Nuda” wyreżyserował Wojciech Kraszewski a w role główne wcieliły się młode aktorki z Ostrołęckiej Sceny Autorskiej: Monika Dębek, Monika Kacprzyńska, Zuzia Kacperowicz, Julia Wyszyńska, Julia Gwiazdowska.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również