2017-09-15T09:40:41+02:00 eOstroleka.pl 2 1 3 66.7%
Ostrołęka,

„Tydzień Przedsiębiorcy”: O elektronicznych formach rozliczeń ze „skarbówką” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
2
1
0
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zorganizował cykl spotkań i szkoleń dla osób prowadzących działalność gospodarczą, podczas których poruszono wiele istotnych tematów. „Tydzień Przedsiębiorcy” spotkał się ze sporym zainteresowaniem wśród lokalnej społeczności. Jednym z tematów omawianych podczas kilkudniowych spotkań były innowacyjne metody elektronicznych form rozliczenia z Administracją Podatkową.

Spotkania i szkolenia organizowane przez ZUS w ramach „Tygodnia Przedsiębiorcy” odbywały się m.in. w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce. Podczas spotkań specjaliści z ZUS, Urzędu Skarbowego, Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy, Narodowego Funduszu Zdrowia czy Urzędu Miasta, prowadzili prelekcje dotyczące problemów i rozwiązań dla osób prowadzących działalność gospodarczą czy pracujących na stanowisku głównego księgowego lub w dziale kadr.

Jednym z prelegentów podczas czwartkowego spotkania był Jerzy Kwiatkowski, naczelnik ostrołęckiej „skarbówki”, który zaprezentował licznie zgromadzonym słuchaczom innowacyjne formy elektronicznego rozliczenia przedsiębiorcy z Administracją Podatkową.

Mnogość tematów i wysoki poziom wiedzy przekazywanej podczas cyklu szkoleń sprawił że „Tydzień Przedsiębiorczości” spotkał się ze sporym zainteresowaniem wśród uczestników. Organizatorzy już zapowiadają kolejne tego typu akcje. Będziemy o nich szeroko informowali na łamach naszego serwisu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również