2012-11-22T12:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Ostrołęka,

Ambra-Art: Jedyny taki sklep w Ostrołęce [ZDJĘCIA]

fot. eOstrołęka.pl
Od niedawna w nowopowstałym sklepie Ambra-Art przy ul. Kopernika 4b w Ostrołęce można zakupić wyjątkową, ręcznie wykonywaną biżuterię.

Pracownia Artystyczna Ambra-Art, z której pochodzą wszystkie oferowane w sklepie produkty, zajmuje się ręcznym wykonywaniem biżuterii artystycznej, dzięki czemu każda praca jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Swoim klientom oferuje biżuterię i ozdoby spersonalizowane, wisiory z napisami na wyjątkowe okazje, np. ciąża, narodziny dziecka, matura. Pracownia, jako jedyna w regionie oferuje również zawieszki i medaliony pamiątkowe z odciskiem palca w czystym srebrze.

- Odciski w srebrze to wyjątkowy pomysł na niepowtarzalny prezent, oryginalną biżuterię, spersonalizowane przedmioty, pozwalające zatrzymać chwilę i utrwalić to, co dla nas najcenniejsze - mówi Marta Ambroziak, właściciel pracowni i sklepu Ambra-Art.

Materiał, z którego wykonywane są odciski, to czyste srebro uzyskiwane na drodze recyklingu. Proces tworzenia srebrnych odcisków zapewnia niepowtarzalność i dokładne odwzorowanie.

Ponadto w ofercie sklepu znajduje się: biżuteria sztuczna, elementy do biżuterii, kamienie, szklane koraliki, sznurki sutasz oraz filc.

Sklep Ambra-Art mieści się w Ostrołęce, przy ul. Kopernika 4b. Więcej informacji na stronie internetowej pod adresem: www.ambra-art.pl, e-mail: ambra-art@wp.pl lub pod numerem telefonu: 507 464 119.


Artykuł sponsorowany