2018-04-24T22:46:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Areszt dla podejrzanego o domowy terror

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
To straszne, do czego może dochodzić w domowym zaciszu. Na szczęście w wielu przypadkach rodzinna tragedia jest w odpowiednim momencie przerywana. Podobnie było w naszym regionie. O znęcanie się nad żoną i dziećmi podejrzany jest Marcin L.

- Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo przeciwko Marcinowi L., któremu przedstawiono zarzuty tego, że w okresie od 26 lipca 2017r. do 9 kwietnia 2018r. w miejscowości […] gm. […] znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną [… ] oraz trójką dzieci oraz w ten sposób, że będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał ich słowami wulgarnymi powszechnie uznanymi za obelżywe, wyganiał z domu, groził pobiciem i pozbawieniem życia, podpaleniem mieszkania, rzucał przedmiotami, łapał za szyję i ściskał oraz uderzał ręka w twarz, przyduszał i uderzał smyczą dla psa - informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Zarzucone Marcinowi L. przestępstwo zagrożone są karą pozbawienia wolności do 8 lat. Wobec podejrzanego stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.