2017-06-26T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Bądź piękna latem!!! Przyjdź do Studia Spaja!

REKLAMA
REKLAMA

Na ciepłe, słoneczne dni, niosące obietnicę lata czekaliśmy w tym roku wyjątkowo długo. Wiosna przypominała raczej jesień i trudno uwierzyć, że lada chwila zaczyna się okres wakacyjny. Początek lata dla naszej skóry i urody to okres bardzo wymagający.


Po pierwsze depilacja i pielęgnacja pozazabiegowa - Studio Spaja przygotowało w tym zakresie świetną ofertę na depilację świetnej jakości woskami Cirepil - Pierron Rigot Bolesne usuwanie włosów to dziś przeszłość dzięki nowoczesnym woskom CIREPIL uznanej marki Perron Rigot.
Co sprawia, że Cirepil jest inny niż pozostałe woski? Specjaliści marki Perron Rigot mówią: „Nie chodzi tylko, że usuwamy, ale tez o to, ze pozostawiamy… Zdrową Skórę!” W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku wosków, wosk Cirépil przykleja się do włosków a nie do skóry, dzięki czemu uczucie bólu zmniejsza się o 50%.

Cirépil szczelnie otacza i zamyka włos pozwalając na usuniecie go z jego korzeniem nie uszkadzając skóry. Nie naruszając integralności naskórka zapobiegamy powstawaniu stanu zapalnego oraz pojawianiu się zaczerwienienia tym samym skracając czas rekonwalescencji. Bolesna depilacja to dziś przeszłość! To wyjątkowa metoda, która sprawi, że depilacja woskiem stanie się przyjemnością.

Mniej bólu: Cirepil przylega do włosów a nie do skóry Mniej zaczerwienień: delikatna depilacja zmniejsza ryzyko podrażnienia i zaczerwienienia skóry Mniej wrastających włosów : Cirepil usuwa włosy z ich korzenia dzięki czemu nie powoduje wrastania włosów tak, jak w przypadku innych tradycyjnych metod
Większy komfort dzięki technologii Low Heat: delikatne woski, rozpuszczające się w niskich temperaturach zwiększają komfort aplikacji szczególnie u osób z wrażliwą skórą. Długotrwały efekt: efekty po zabiegu mogą utrzymywać się nawet przez 2- 4 tygodni. Przy regularnym powtarzaniu zabiegu efekty pozostają nawet do 6 tygodni! Na początek lata depilacja woskiem -10 proc.


Po drugie modelowanie sylwetki - z pomocą przychodzą zabiegi modelująco-pielęgnacyjne wykorzystujące siłę składników aktywnych. Nieodzowna jest moc terapeutycznych masaży i zaawansowanych procedur aparaturowych. W ofercie Studia Spaja bogaty wybór zabiegów, z których szczególnie polecamy - liposukcję ultradżwiękową, fale radiowe z masażem próżniowym, masaż bańką chińską, masaż wibracyjno-próżniowy na biust oraz zabieg na obwisłą skórę ramion. Wszystkie zabiegi na ciało na powitanie wakacji - 10 proc.


Po trzecie: świeża i promienna cera. W letniej pielęgnacji skóry twarzy liczą się przede wszystkim rozwiązania nawilżające, regenerujące oraz lekkie zabiegi odświeżające. Hitem tego sezonu są zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz śluzu ślimaka. Tego typu zabiegi odnajdziemy w ofercie Studia Spaja i na nie specjalny rabat w wysokości 15 proc obowiązujący aż do końca sierpnia.


Po czwarte: dłonie i stopy - starannie wypielęgnowane są wizytówką każdej zadbanej kobiety, a także dbających o wygląd mężczyzn.Do dyspozycji mamy zabiegi pielęgnacyjne dłoni oparte na peelingach, maskach parafinach - stosowanych zarówno na ciepło jak i na zimno. O dobrą kondycję naszych stóp zadbają peelingi, zmiękczające sole oraz bogata oferta kremów pielęgnacyjnych. Dodatkowym atutem zadbanych dłoni i stóp będą pięknie wystylizowane paznokcie.

Bądź piękna latem!!! Przyjdź do Studia Spaja i oddaj się w nasze profesjonalne dłonie. Zainwestuj w to co kochasz - czyli w SIEBIE!!!

 

SPAJA STUDIO URODY I RELAKSU

UL. KOPERNIKA 7 LOK.50 (KUPIEC II piętro)
tel. 533 713 715

UL. HALLERA 37 (MIĘDZY APTEKĄ A KWIACIARNIĄ)
tel. 538 385 603

www.spaja.pl
www.facebook.com/studiospaja

studio@spaja.pl

 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMA