2019-02-04T09:40:41+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Bajkowy bal karnawałowy w „Leśnej Krainie” [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum przedszkola
REKLAMA
0
0
0
Ten dzień przedszkolaki z „Leśnej Krainy” z całą pewnością zapamiętają na bardzo długo. Mowa tu o Bajkowym Balu Karnawałowym, który dla dzieci zorganizowali wspólnie dyrekcja przedszkola i oddział powiatowy TPD.

Tę wyjątkową uroczystość poprowadził zaprzyjaźniony z „Leśną Krainą” zespół Mamzel, który zachęcał wszystkich do tańca wyjątkową, karnawałową muzyką.  Dzieci przebrane były za postacie z bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoki, piratów, policjantów, Spider-Mana, czy pirata. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych tańcach oraz konkursach.

Wielką atrakcją podczas balu okazała się obecność Radosnego Świetlicobusu. Dzieci mogły bawić się w gry edukacyjne i zabawy ruchowe przygotowane przez wolontariuszy.  Podczas odpoczynku przedszkolaki miały słodki poczęstunek ufundowany przez oddział TPD i Radę Rodziców PM Nr5.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Kiedy jej czas dobiegł końca, wszyscy z żalem opuszczali salę balową.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.