2017-02-13T14:00:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Bal karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym w Kadzidle [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. UG w Kadzidle
0
0
0
Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Kadzidle wzięły udział w szalonym balu karnawałowym. Imprezę zorganizowali dla swoich pociech ich rodzice oraz wychowawcy.

Bal karnawałowy dla dzieci z kadzidlańskiego przedszkola odbył się w poniedziałek, 6 lutego. Wystrój sali, gdzie odbywała się impreza wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać: wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  

Niespodziewanym gościem balu był wójt gminy Kadzidło, Dariusz Łukaszewski, który obdarował jego uczestników kolorowymi długopisami oraz życzył udanej zabawy.

Przedszkolaki bawiły się świetnie. Wraz z rodzicami i wychowawczyniami brały udział we wspólnych tańcach, śpiewach i pląsach. Uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Niemałą atrakcją były wielkie bańki mydlane wypuszczane z maszyny. Dzieciaki chętnie łapały je. W przerwie popijały kompot i częstowały się smacznymi oponkami upieczonymi przez panie kucharki.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom, rodzicom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również