2018-07-24T10:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Białobiel: Pirat drogowy z peugeota zatrzymany

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
114 km/h w terenie zabudowanym – jazda z taką prędkością musiała dla kierowcy peugeota zakończyć się utratą prawa jazdy. Ostrołęczanin zatrzymany w Białobieli przez „drogówkę” nie uniknie też srogiego mandatu i punktów karnych.

Funkcjonariusze ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali wczoraj kolejnego nieodpowiedzialnego kierującego, który jechał z prędkością 114 km/h w obszarze zabudowanym. Sytuacja miała miejsce w Białobieli, w pobliżu przystanku autobusowego.

- Zgodnie z przepisami, za powyższe wkroczenie, mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Mieszkaniec naszego miasta został też ukarany mandatem, a na jego konto wpłynęło 10 punktów karnych. Przypominamy, że jeśli kierowca mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres ten przedłuży się do sześciu miesięcy, a kolejna kontrola bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.