2018-07-05T09:46:53+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Brańszczyk: Z zazdrości porwał swojego konkurenta i w bagażniku wywiózł do lasu

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
0
0
0
Porwanie z przydrożnego zajazdu pod osłoną nocy, „wycieczka” w bagażniku i groźby pobicia w środku lasu– to nie fragment scenariusza filmu sensacyjnego, ale prawdziwe zdarzenie, do którego doszło w nocy z 18 na 19 czerwca na jednym z przydrożnych zajazdów w okolicach miejscowości Brańszczyk. Dwóch młodych mężczyzn uprowadziło tam jednego z klientów lokalu.

Sceny niemal jak z filmu rozegrały się na terenie zajazdu w gm. Brańszczyk. W nocy 18 czerwca wyszkowska policja otrzymała informację z której wynikało, że dwóch mężczyzn zajechało na parking zajazdu, a następnie siłą wciągnęli jednego z klientów do bagażnika opla i odjechali. Potem okazało się że, sprawcy wywieźli go do lasu, wyrzucili z bagażnika i przycisnęli do ziemi.

W kolejnych dniach policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Obaj trafili do policyjnego aresztu. W trakcie prowadzonego dochodzenia funkcjonariusze ustalili, że poszło o dziewczynę, a cała akcja sprawców miała na celu postraszenie pokrzywdzonego.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy pow. pułtuskiego w wieku 27 i 28 lat. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo pozbawienia wolności grozi im do 5 lat więzienia.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również