2017-09-08T08:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Brutalny rozbój w Ostrołęce. Sławomir G. już w areszcie

REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Zyzy , 08:55 08-09-2017,   -
Obciąć łapy śmieciowi! a zdjęcie rozwiesic w miejscu publicznym. Tępić takich gnoji!!!
odpowiedz   •   oceń :  
Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce informuje, że Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi śledztwo w sprawie rozboju dokonanego 2 września w naszym mieście na osobie Stanisława M. Przedstawiono zarzut popełnienia tego czynu Sławomirowi G. - został on oskarżony o czyn z art. 280 § 1 kk.

- 2 września 2017r. w Ostrołęce działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, dokonał rozboju na osobie Stanisława M. w ten sposób, że doprowadził go do stanu nieprzytomności uderzeniem pięścią w twarz, w wyniku czego Stanisław M. doznał obrażeń ciała w postaci złamania lewej gałęzi żuchwy z przemieszczeniem, powodujących rozstrój jego zdrowia na okres powyżej siedmiu dni, a następnie zabrał mu w celu przywłaszczenia portfel o wartości 70 zł z zawartością pieniędzy w kwocie 830 zł o łącznej wartości 900 zł oraz dowód osobisty. Czynu tego dopuścił się będąc uprzednio skazany za umyślne podobne przestępstwo i w ciągu 5 lat po odbyciu co najmniej 6 miesięcy kary pozbawienia wolności - czytamy w komunikacie Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

5 września Sąd Rejonowy w Ostrołęce zastosował wobec podejrzanego Sławomira G. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Zyzy , 08:55 08-09-2017,   -
Obciąć łapy śmieciowi! a zdjęcie rozwiesic w miejscu publicznym. Tępić takich gnoji!!!
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również