Powiat ostrołecki, 28 sierpnia 2017, 08:30

Dachowanie busa w Łysych. Jedna osoba trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

fot. OSP Łyse
0
0
0
Wczoraj w południe w miejscowości Łyse doszło do poważnego wypadku z udziałem dostawczego vw i citroena. Po czołowym zderzeniu obu aut kierowca busa wypadł z drogi i uderzając o betonowy przepust wodny, słup i drzewo zatrzymał się na dachu. Kierujący autem 24-latek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę, 27 sierpnia w południe na drodze dojazdowej z Łomży do Łysych. Według wstępnych policyjnych ustaleń, na jednym z łuków drogi, kierujący vw 24-letni mieszkaniec Pomorza zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z citroenem.

- Po zderzeniu się obu aut, vw wypadł z drogi, uderzył w przepust wodny, drzewo, znak drogowy i ostatecznie zatrzymał się na dachu. W pojeździe podróżował jedynie kierowca, 24-letni mężczyzna. Z obrażeniami ciała trafił on do szpitala – informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Do działań związanych z zabezpieczeniem miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków zadysponowano dwa zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Łyse.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również