2017-05-21T14:22:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dachowanie opla w Brzozowym Kącie. Sprawca kompletnie pijany

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Aż trzy promile wydmuchał w alkomat 30-letni mężczyzna, który wczoraj doprowadził do niebezpiecznego wypadku w miejscowości Brzozowy Kąt (gmina Czarnia). Po dachowaniu opla poszkodowana została jedna młoda kobieta.
Do wypadku doszło w sobotę, 20 maja około godziny 16:40 w miejscowości Brzozowy Kąt. W osobowym oplu podróżowały cztery osobo – trzech mężczyzn i kobieta. Za kierownicą siedział 30-latek, który po zjechaniu z grogi gruntowej na asfaltową stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruch, następnie wpadł do przydrożnego rowu i dachował.

- W wyniku wypadku obrażeń doznała pasażerka opla, którą załoga pogotowia przewiozła do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. W trakcie czynności poddano kierującego oplem badaniu trzeźwości, które wykazało, że miał on w organizmie około 3 promili. Pijani byli także pozostali mężczyźni. Jeden z nich wydmuchał w alkomat 2 promile a drugi 1,4 promila – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Jazda po pijanemu to, jak się okazało, nie jedyny problem sprawcy wypadku. Sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, wyszło na jaw, że kierujący oplem nie posiadał prawa jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 30-latek stanie przed sądem.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również