2018-08-21T10:59:34+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dachowanie osobówki pod Baranowem [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Baranowo
0
0
0
W poniedziałek, 20 sierpnia około godziny 10:30 na lokalnej w pobliżu Baranowa doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierujący toyotą 20-latek chcąc uniknąć czołowego zderzenia z kierowcą omijającym rowerzystkę, zjechał na pobocze i dachował w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło między miejscowościami Czerwińskie i Oborczyska. Z policyjnych ustaleń wynika, że poszkodowany – 20-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego chciał uniknąć czołowego zderzenia z kierowcą nissana, który na łuku drogi omijając rowerzystkę zjechał na przeciwległy pas ruchu.

- Kierowca toyoty odbił w prawą stronę, stracił panowanie nad autem i przejechał na lewą stronę jezdni a następnie wpadł do przydrożnego rowu. Toyota zatrzymała się na dachu. Oprócz kierowcy w toyocie podróżował także pełnoletni pasażer. Szczęśliwie nie odnieśli oni obrażeń. Na sprawcę zdarzenia – 30-letniego kierującego nissanem nałożono mandat karny w wysokości 300 złotych. Do jego konta kierowcy przypisanych zostało 6 punktów karnych – informuje aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Obaj kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi. W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków uczestniczyły dwa zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Baranowo.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również