2018-01-29T09:25:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dachowanie osobówki pod Łysymi [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. OSP Łyse
REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~+ +620, 23:47 31-01-2018,   -

+
odpowiedz   •   oceń :  
W sobotę wieczorem w miejscowości Dawia pod Łysymi doszło do niebezpiecznego wypadku. Osobowe auto, którym podróżowało pięć osób wypadło z drogi i dachowało.

Do wypadku doszło w sobotę, 27 stycznia około godziny 21:00 na drodze Łyse – Kuzie w miejscowości Dawia. Kierujący vw z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze a następnie wpadł do rowu i dachował. W aucie podróżowało łącznie pięć osób. Wszystkim udało wydostać z rozbitego pojazdu jeszcze przez przybyciem straży pożarnej. W wyniku zdarzenia jedna osoba doznała obrażeń wymagających hospitalizacji.

Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do wypadku wyjaśniają obecnie funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- 18-letni kierujący jadąc od Kuzie w kierunku miejscowości Łyse nie dostosowal prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i do rowu, gdzie pojazd dachował. Samochodem jechały jeszcze 4 osoby w wieku 17-18 lat. Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń Na kierującego nałożono mandat karny za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym - informuje młodszy aspirant Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział brały trzy zastępy strażackie: JRG PSP Ostrołęka, OSP Łyse i OSP Lipniki.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~+ +620, 23:47 31-01-2018,   -

+
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.