Powiat ostrołecki, 02 września 2017, 10:06

Dachowanie peugeota pod Łysymi [ZDJĘCIA]

fot. OSP Łyse
0
0
0
W piątkowe popołudnie w pobliżu miejscowości Kuzie doszło do wypadku z udziałem osobowego peugeota. Jego kierowca, 34-letni obywatel Białorusi, na łuku drogi stracił panowanie nad autem a następnie zjechał na pobocze i dachował.

Do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych na terenie gminy Łyse. Po wcześniejszych opadach deszczu jezdnia była bardzo śliska, co też przyczyniło się do tego, że białoruski kierowca peugeota stracił panowanie nad autem i wypadł z drogi.

- Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący samochodem marki peugeot, 34-letni obywatel Białorusi, nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków w wyniku czego wpadł w poślizg i dachował. Szczęśliwie ani on ani jego pasażerka nie odnieśli obrażeń. Badanie alkomatem wykluczyło obecność alkoholu w organizmie kierowcy – powiedział nam asp. Tomasz żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażaków ochotników z Łysych i Wydmys.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również