2018-04-04T09:37:13+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Dachowanie z kłótnią narzeczonych i promilami w tle

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
1
0
33-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego po kłótni ze swoim chłopakiem wsiadła do auta i po przejechaniu kilku kilometrów spowodowała wypadek. W organizmie miała niemal 3 promile…

Wczoraj wieczorem w miejscowości Goworówek (gmina Goworowo) doszło do wypadku. Kierująca osobowym fordem 33-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego jadąc od Goworowa w kierunku Ostrołęki na jednym z zakrętów straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewą stronę jezdni a następnie uderzyła w drzewo. Po uderzeniu w drzewo auto przewróciło się na dach i zatrzymało na środku jezdni.

Do udziału w akcji ratunkowej zadysponowano strażaków ochotników z Goworowa i zastęp JRG PSP Ostrołęka. W działaniach na miejscu uczestniczyła także załoga karetki pogotowia. Po wstępnych badaniach kierującej fordem okazało się, że doznała ona jedynie powierzchownych obrażeń nie wymagających hospitalizacji.

- Badanie alkomatem przeprowadzone przez funkcjonariuszy policji wykazało, że kierująca fordem kobieta miała w alkomacie 2,7 promila. Zostało jej zatrzymane prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta wkrótce stanie przed sądem – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.