2019-01-23T19:17:30+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Do szpitala trafił 86-latek poturbowany przez zwierzęta

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Nietypowa interwencja ostrołęckich policjantów i pracowników socjalnych z Ośrodka Pomocy Społecznej w Lelisie. Na terenie jednego z gospodarstw znaleźli oni poturbowanego przez zwierzęta 86-letniego mężczyznę. Senior był wychłodzony i wymagał pilnej hospitalizacji. Interwencja policjantów o pracowników GOPS-u prawdopodobnie ocaliła mu życie.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Pracownicy socjalni GOPS w Lelisie powiadomili dzielnicowych obsługujących teren gminy, że na terenie jednego z gospodarstw może znajdować się poszkodowany mężczyzna, a stan jego zdrowia może zagrażać jego życiu.

- Policjanci niezwłocznie udali się z pracownikami socjalnymi do miejsca zamieszkania 86-letniego mężczyzny. W rozmowie z nim ustalili, że podczas wykonywania prac w gospodarstwie, został on poturbowany przez zwierzęta gospodarskie – informuje młodszy aspirant Krzysztof Kolator, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Na miejsce wezwano załogę pogotowia ratunkowego. Okazało się, że mężczyzna wykazuje objawy wychłodzenia i posiada obrażenia ciała wymagające hospitalizacji. Dlatego mężczyzna został przetransportowany do ostrołęckiego szpitala.

Więcej o: Lelis, policja, GOPS

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.