eOstroleka.pl
Informacje Policja Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa Google Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne Pogoda
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele · OKO-Chat Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :


login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła
Dobre występy ostrołęckich pływaków [ZDJĘCIA]
drukuj | 20 lutego 2012 r.
Dział: Sport
Tagi: pływanie Grand Prix Polski Seniorów UŚKS Angelika Wikieł Paweł Szulerecki Włodzimierz Janczewski zawody
W pierwszej w tym roku pływackiej imprezie seniorskiej, Grand Prix Polski Seniorów, debiutowali zawodnicy UŚKS Ostrołęka, podopieczni Włodzimierza Janczewskiego:  14-letnia Angelika Wikieł i 17-letni Paweł Szulerecki. Ciechanowska pływalnia „U Ciecha” blisko 400 najlepszych zawodników z całej Polski.

Angelika Wikieł jedna z najmłodszych zawodniczek dzielnie walczyła ze starszymi rywalkami zajmując  wysokie lokaty. Zawodniczka była dwukrotnie 6 na 100 i 200 m stylem klasycznym oraz 9 na 50m tym samym stylem dwukrotnie bijąc swoje rekordy życiowe. Odpowiednio zajęła 2-krotnie 6 miejsce na 100 i 200 metrów oraz 50 metrów stylem klasycznym. Czasy uzyskane przez  Angelikę potwierdzają, że nie tylko jest najlepsza w kraju  w kategorii młodzików ale też coraz poważnej myśli o walce z najlepszymi polskimi seniorkami w stylu klasycznym.  Debiut  17-letniego Pawła Szulereckiego równie należy oceni ć  za udany. Zawodnik na 5 startów uzyskał 3 rekordy życiowe, plasując się w granicach połowy seniorskiej stawki. Zarówno Angelika jak i Paweł udowodnili, że drzemią w nich ogromne możliwości prowadzące do coraz większej rywalizacji z najlepszymi w kraju.


Zdjęcia do artykułu :

Zobacz również:


Wasze opinie


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.


z basenu
10:06
21-02-2012
Gratulacje! Tak trzymać!

Kibic
16:26
21-02-2012
Gratulacje dla naszych zawodników , extra promocja miasta

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

KALENDARZ IMPREZ
maj 2012
PnWtŚrCzPtSoNd
 
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
1
 
2
 
3



O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
eOstrołęka © 2006 - 2012 CYBERMEDIA
       czas: 0.12 s.