2017-10-06T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

Dostawa mebli po ostrołęcku

REKLAMA
0
1
0
Kierujący w czasie policyjnych kontroli swoje naganne zachowanie na drodze, tłumaczą w przeróżny sposób. Historie, które opowiadają policjantom często bywają zabawne. Kierowca dostawczego iveco, swoją prędkość 113 km/h w obszarze zabudowanym, tłumaczył koniecznością dowiezienia mebli na czas.

Wczoraj po godzinie 8.00 policjanci z bartoszyckiego referatu ruchu drogowego, pełniąc służbę z wykorzystaniem nieoznakowanego radiowozu wyposażonego w wideorejestrator, zmierzyli prędkość dostawczego iveco, które pędziło przez miejscowość Kinkajmy z prędkością 113 km/h. Warto zauważyć, że w  tej miejscowości jest szkoła, a ruch w porannych godzinach wzmożony z uwagi na auta i autokary dowożące uczniów na lekcje. Swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze, 55-latek z Ostrołęki tłumaczył koniecznością dowiezienia mebli na czas.

Mężczyzna został ukarany 400-złotowym mandatem za przekroczenie prędkości, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. Prawo jazdy 55-latka  zostało zatrzymane przez policjantów i trafi do starosty ostrołęckiego, który wyda decyzję administracyjną, formalnie zatrzymując dokument na 3 miesiące.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również