2017-03-06T16:45:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Ostrołęka,

Droga przez mękę przy Pułaskiego. Propozycja: zakaz parkowania

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
2
0
1
Ulica Kazimierza Pułaskiego w Ostrołęce zlokalizowana jest w pobliżu kilku szkół, nic więc dziwnego, że panuje tam wzmożony ruch pojazdów. Problemem nie jest jednak ruch, a kiepski stan nawierzchni na tej ulicy oraz zastawianie chodników przez kierowców chcących "na chwilę" zaparkować obok szkoły. Niedługo może to ulec zmianie.

Zaapelowała o to radna Grażyna Sosnowska, która uczestniczyła w oględzinach nawierzchni chodnika przy ul. Pułaskiego. W trakcie spotkania z wiceprezydentem Grzegorzem Płochą, dyrektorem ZSZ 2 Grzegorzem Żebrowskim oraz dyrektorem Wydziału Dróg Danutą Krajanowską zauważono, iż po obu stronach ulicy Pułaskiego - także na chodniku - parkują samochody osobowe i robią to w taki sposób, że pomiędzy nimi z trudem mieszczą się dwa przejeżdżające auta.

- Proszę o ustawienie odpowiednich znaków, które spowodują zaniechanie takich praktyk kierowców, ponieważ zagrażają one bezpieczeństwu w ruchu drogowym - twierdzi radna Sosnowska. Interpelacja w tej sprawie trafiła już na biurko prezydenta Janusza Kotowskiego i zostanie rozpatrzona w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~OLPPO , 08:06 07-03-2017,   -
NIech radna zajmie się budową porządnego parkingu, a nie stawianiem zakazów.
ZAKAZAĆ ZAKAZYWANIA
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~OLPPO , 08:06 07-03-2017,   -
NIech radna zajmie się budową porządnego parkingu, a nie stawianiem zakazów.
ZAKAZAĆ ZAKAZYWANIA
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również