2017-10-14T11:43:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dwie osoby ranne w zderzeniu trzech aut pod Kadzidłem [ZDJĘCIA]

REKLAMA
0
0
0
W piątek, 13 października na DK-53 pod Kadzidłem doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem trzech aut. Obrażeń doznało kilka osób, dwie trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 53 w pobliżu Kadzidła. Kierujący dostawczym fiatem około 30-letni mieszkaniec Ostrołęki, najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania straciła panowanie nad autem, otarł się o jadącą z przeciwnego kierunku hondą a następnie czołowo zderzył się z chevroletem.

- Według wstępnych ustaleń, kierujący japońskim autem chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze i próbował ominąć dostawczego fiata, ten jednak uderzył w bok hondy a następnie czołowo zderzył się z kierującym chevroletem. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Do szpitala trafił kierowca fiata i chevroleta. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Ostrołęki – poinformował nas asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Po wypadku DK-53 relacji Ostrołęka Olsztyn była całkowicie zablokowana. Ruch odbywał się przygotowanymi przez policję objazdami. „Krajówka” odblokowana została dopiero przed godziną 23:00. W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażackie z Ostrołęki i Kadzidła.


Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również