2016-10-14T14:16:27+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dwóch nastolatków zniszczyło „orlika”. Straty sięgają 3000 złotych

fot. eOstrołęka.pl
0
0
0
Funkcjonariusze ostrołęckiej policji zatrzymali dwóch nastolatków, który zniszczyli „orlika” na terenie gminy Olszewo-Borki. Straty wyrządzone przez nieletnich wandali oszacowano łącznie na trzy tysiące złotych.

Dwóch nastolatków pomalowało farbą w spray-u budynek oraz podmurówkę z krzesłami. Na parkingu przed „orlikiem” powyrywali kostkę brukową. Wyrządzone przez wandali straty oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło na jednym z boisk na terenie gminy Olszewo-Borki.

- Pierwsze ustalenia pozwoliły przypuszczać, że zniszczeń dokonały osoby nieletnie, dlatego w sprawę włączyli się, m.in. funkcjonariusze operacyjni, którzy na co dzień zajmują się przestępczością nieletnich. Szybko ustalili oni dwóch 15- latków mieszkańców naszego powiatu podejrzewanych o to zniszczenie. Ponadto jeden z nastolatków odpowie za zniszczenie przystanku autobusowego. Wstępnie obydwaj nastolatkowie przyznali się do dokonania zniszczeń i odpowiedzą za swoje czyny przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich – poinformował nas mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również