2018-10-15T14:56:54+02:00 eOstroleka.pl 2 1 2 100%
Ostrołęka,

Dzień Edukacji Narodowej. Zobacz listę nagrodzonych przez prezydenta Ostrołęki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
2
0
6
Dziś w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to doskonała okazja do wręczenia nauczycielom i pracownikom administracji oraz obsługi okolicznościowych nagród. Zobacz listę nagrodzonych.

Łącznie nagrody prezydenta Ostrołęki odebrało 67 osób. W ich imieniu podziękowania dla prezydenta Janusza Kotowskiego złożył dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida Wojciech Domański. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych pracowników ostrołęckiej oświaty.

Nagroda I stopnia:

1. Marta Zaborowska Zespół Szkół Nr 5
2. Barbara Trochim Szkoła Podstawowa Nr 5
3. Robert Trzeciak Szkoła Podstawowa Nr 5

Nagroda II stopnia:

1. Paulina Marzena Biedrzycka Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
2. Jolanta Boruch Przedszkole Miejskie Nr 18
3. Izabela Edyta Dąbrowska I Liceum Ogólnokształcące
4. Wojciech Domański II Liceum Ogólnokształcące
5. Jolanta Gawarkiewicz Szkoła Podstawowa Nr 5
6. Monika Grzegorczyk Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
7. Urszula Kaliszewska Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
8. Agnieszka Kowalska Przedszkole Miejskie Nr 17  
9. Renata Kreczman-Madej Zespół Szkół Nr 5
10. Anna Maksimowska I Liceum Ogólnokształcące
11. Iwona Ewa Mróz Przedszkole Miejskie Nr  8
12. Barbara Jolanta Olech Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
13. Robert Tyszka Zespół Szkół Nr 5
14. Magdalena Wójcik I Liceum Ogólnokształcące
15. Marek Wółkowski Szkoła Podstawowa Nr 3

Nagroda III stopnia:

1. Katarzyna Anastassopoulou Przedszkole Miejskie Nr  1
2. Joanna Augustyniak Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
3. Ryszarda Bałon Szkoła Podstawowa Nr 10
4. Małgorzata Dorota Barcikowska Szkoła Podstawowa Nr 1
5. Dorota Bastek Szkoła Podstawowa Nr 5
6. Mariola Białobrzewska Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
7. Anna Brzózy Przedszkole Miejskie Nr 9
8. Joanna Ewa Chodkowska Zespół Szkół Nr 5
9. Dorota Choroszewska Szkoła Podstawowa Nr 6
10. Aneta Katarzyna Cichocka Przedszkole Miejskie Nr 7
11. Aneta Ciepierska I Liceum Ogólnokształcące
12. Grażyna Czapula Szkoła Podstawowa Nr 1
13. Anna Ćwiek Przedszkole Miejskie Nr 16
14. Marzena Ćwiek Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
15. Teresa Dobkowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
16. Anna Dobrowolska Szkoła Podstawowa Nr 2
17. Marzena Domańska Szkoła Podstawowa Nr 10
18. Małgorzata Domurad Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
19. Jolanta Dovgosheya Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
20. Anastazja Dzwonnik-Załęska II Liceum Ogólnokształcące
21. Magdalena Gadzała Szkoła Podstawowa Nr 2
22. Sylwia Gałka Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
23. Ewa Renata Gąska Zespół Szkół Nr 5
24. Mariusz Głażewski Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
25. Marlena Hrycyna Szkoła Podstawowa Nr 4
26. Magdalena Il Szkoła Podstawowa Nr 3
27. Agnieszka Kolecka Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
28. Patryk Konarski Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
29. Barbara Kubeł Przedszkole Miejskie Nr 13
30. Andrzej Wojciech Kucharczyk Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
31. Iwona Kwiatkowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
32. Alicja Lewandowska Zespół Szkół Nr 5
33. Beata Markowska II Liceum Ogólnokształcące
34. Ewa Martynowicz Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
35. Agnieszka Młynarczyk II Liceum Ogólnokształcące
36. Dorota Nadwodna-Piersa Szkoła Podstawowa Nr 10
37. Urszula Pakieła Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
38. Lidia Parda Szkoła Podstawowa Nr 10
39. Barbara Janina Perzanowska I Liceum Ogólnokształcące
40. Agata Pędzich Szkoła Podstawowa Nr 10
41. Barbara Anna Pianka Przedszkole Miejskie Nr 8
42. Dorota Ewa Piątak Przedszkole Miejskie Nr 5
43. Bożena Plucińska Szkoła Podstawowa Nr 5
44. Alina Rupińska Szkoła Podstawowa Nr 2
45. Bogumiła Przytuła Szkoła Podstawowa Nr 10
46. Izabela Salis Zespół Szkół Nr 5
47. Bogusław Siewierski Centrum Kształcenia Praktycznego
48. Barbara Stepnowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
49. Magdalena Stolarkiewicz Zespół Szkół Nr 5
50. Małgorzata Szarwacka Szkoła Podstawowa Nr 6
51. Barbara Szczubełek Szkoła Podstawowa Nr 4
52. Dorota Śledzińska Zespół Szkół Nr 5
53. Beata Waś Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
54. Beata Wojtasik Szkoła Podstawowa Nr 3
55. Barbara Zaborowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 4
56. Kinga Małgorzata Zyskowska I Liceum Ogólnokształcące
57. Bogumiła Żmudzińska Przedszkole Miejskie Nr 10

Nagrody dla administracji i obsługi:

1. Sabina Beczek Przedszkole Miejskie Nr 18
2. Iwona Ciecierska Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
3. Iwona Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 1
4. Barbara Podolak Przedszkole Miejskie Nr 15
5. Anna Teresa Syguła Szkoła Podstawowa Nr 2
6. Adam Szulerecki Szkoła Podstawowa Nr 10
7. Barbara Terlikowska Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 15:41 15-10-2018,   59%
Te nagrody będą mnie bawić do końca życia :)))
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:10 15-10-2018,   -
to listy TPO czy rozdanie nagród bo nie doczytałem ?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 20:11 15-10-2018,   100%
siudemka nie wymięka,  gdzie nagroda dla BOŻENY!!!???
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 09:37 16-10-2018,   0%
Ups, a co Prezydent Kotowski chciał przekazać wręczając białe róże ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~Rodzic, 14:07 16-10-2018,   -
Szkołaszkola podstawowa nr 6 żadnej nagrody za to co tam się wyrabia
odpowiedz   •   oceń :  
~koleżanka, 23:07 16-10-2018,   100%
Gratuluję serdecznie wszystkim koleżankom z SP 10
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 15:41 15-10-2018,   59%
Te nagrody będą mnie bawić do końca życia :)))
odpowiedz   •   oceń :