2019-03-12T09:24:38+01:00 eOstroleka.pl 2 1 2 0%
Ostrołęka,

Dzień Kobiet w Zespole Placówek Wsparcia Dziennego [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
0
2
0
Z okazji Dnia Kobiet 8 marca zespół do spraw asysty rodzinnej z Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce przygotował dla pań współpracujących z asystentami rodzin spotkanie. Tematem przewodnim było hasło „Bądź piękna wiosną”, na którym w miłej atmosferze przy kawie i herbacie panie zadbały o swoją urodę. Spotkanie odbyło się w świetlicy Kultownia na osiedlu  Wojciechowice.

Wychowanki internatu Zespołu Szkół Zawodowych Numer 2 w Ostrołęce, uczące się w Technikum Usług Fryzjerskich wraz z nauczycielem i pracownikiem Internatu Renatą Karwowską zaprezentowały jak prawidłowo dbać i pielęgnować włosy, w jaki sposób dobierać odpowiednie kosmetyki, fryzury oraz koloryzację. Panie miały również okazję zbadać kondycję skóry głowy i włosów przy użyciu mikrokamery oraz skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych.

Uczestniczki spotkania miały również okazję sprawdzić, jak na ich skórę zadziała naturalny kolagen firmy Souvre. Adam Mróz wraz z Patrycją Dzierzgowską pokazali uczestniczkom spotkania jak używać koleganu oraz jakie można osiągnąć efekty po jego stosowaniu. Każda z pań skorzystać mogła z zabiegów z wykorzystaniem produktów zawierających kolagen.

Wszystkie uczestniczki wyszły ze spotkania odmieniona, poczuły się wyjątkowo oraz zdobyły wiedzę o tym, jak dbać o siebie, by być piękną.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.