2018-05-28T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Powiat ostrołecki,

Dzień Mamy i Taty w Szkole Podstawowej w Wykrocie [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. archiwum szkoły
0
1
0
W piątek, 25 maja dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Brata Zenona Żebrowskiego w Wykrocie zorganizowały ogromną niespodziankę swoim rodzicom. Tego dnia, tradycyjnie już, obchodzono w szkole Dzień Mamy i Taty.

Specjalnie z tej okazji dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego, uczniowie klas I – III PSP oraz klasa III gimnazjum, słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.
Nieco inaczej, jako pierwsi wystąpili uczniowie klasy III gimnazjum, którzy przedstawili sztukę pt. „Olimp”.

Dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego  zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne. Uczniowie klas I – III oprócz tradycyjnych występów, przedstawiły pokaz na kurpiowska nutę.

Na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty a starsi uczniowie przygotowali słodki poczęstunek.

Uroczystości ta przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. Nad całością dnia czuwał samorząd uczniowski z opiekunami oraz nauczyciele z przedszkola i klas I –III PSP.


Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również