2017-05-19T12:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Dzień Matki ze Studiem Urody Fuksja.

REKLAMA
REKLAMA

Studio FUKSJA powstało z pasji i miłości do piękna. Tworzą go dziewczyny z prawie 10-cio letnim stażem pracy w zawodzie - Dorota Chodkowska i Sylwia Antośkiewicz.

Studio Fuksja stawia sobie na pierwszym miejscu wysoką higienę pracy i zadowolenie klientek. Posiadamy ciąg sterylizacyjny zgodny z Polską Normą. Klientki mogą być pewne, że narzędzia są 100% czyste i sterylne a zagrożenie jakiegokolwiek zakażenia grzybicznego, bakteryjnego zredukowane do minimum.

Między innymi oferujemy:

  • STYLIZACJĘ PAZNOKCI - przedłużanie paznokci żel/akryl. Bardzo popularny manicure hybrydowy. Pracujemy na produktach wysokiej jakości, używamy baz proteinowych, które mają za zadanie wzmocnić i odżywić paznokcie oraz na frezarkach, dzięki czemu ograniczamy niekorzystny wpływ acetonu na płytkę paznokcia. Naszym priorytetem jest dbanie o płytkę paznokcia.
  • STYLIZACJA BRWI - nasze Klientki przechodzą prawdziwe metamorfozy. Prawidłowo i fachowo przeprowadzona regulacja brwi połączona z henna to gwarancja 100% satysfakcji klientki
  • LIFTING RZĘS - usługa głównie kierowana do klientek o długich lecz prostych rzęsach . Lifting rzęs to podkręcenie rzęs naturalnych
  • MAKIJAŻ w ofercie mamy makijaż codzienny, okolicznościowy, ślubny

Więcej informacji o naszej ofercie, jak i przykładowe realizacje na naszym pofilu Facebook.

 

UWAGA!!!

Z okazji dnia matki, mamy dla Czytelników portalu eOstroleka.pl 15% RABATU na bony upominkowe dla Mam!!! Wystarczy powołać się w salonie osobiście, bądź telefonicznie na portal eOstroleka.pl a otrzymacie RABAT na manicure hybrydowy i pedicure hybrydowy.

Nie czekajcie to wspaniały prezent dla waszych Mam!

 

Zapraszamy!

Studio Urody FUKSJA

ul. Sikorskiego 27

07-410 Ostrołęka

Tel. 602-704-222

Facebook Fuksja

 

Artykuł sponsorowany.  

REKLAMA