2017-05-26T10:26:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Ostrołęka,

Escape room dla aktywnych mieszkańców naszego miasta

0
0
3
Analityczne myślenie oraz spostrzegawczość to twoje dobre cechy? Nie możesz sobie także zarzucić braku kreatywności, zręczności oraz umiejętności kojarzenia faktów, a przy tym lubisz uczucie pulsującej w żyłach adrenaliny oraz postawionych przed tobą wyzwań?

Jeśli chociaż na cześć z tych pytań twoja odpowiedź jest twierdząca i chcesz sprawdzić czy faktycznie dobrze działasz w sferach życia wymagających powyższych cech, to koniecznie wybierz się do escape roomu, by tam mieć okazję sprawdzić swoje umiejętności, ale przede wszystkim dobrze się bawić i przeżyć przygodę swojego życia.

Escape room to miejsce tajemnicze i wyjątkowe. Podczas zabawy, zadaniem uczestników jest wydostanie się z pokoju zagadek, w którym się znaleźli. Aby było to możliwe konieczne jest wykonanie szeregu zadań, a każde z nich zbliża (lub oddala) id wyjścia. Podczas gry w cenie jest odporność na stres oraz upływ czasu, ale także dystans do sytuacji oraz dobra zabawa. Wejścia do escape roomu to przede wszystkim okazja do fantastycznej, bogatej w nowe doświadczenia aktywności, która na pewno spodoba się osobom aktywnych, odważnych, lubiącym odkrywać i zdobywać nowe doświadczenia. Nic więc dziwnego, że to nie tylko doskonały sposób na spędzenie popołudnia z przyjaciółmi, ale także wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Taka forma podarunku doskonale spawdzi się podczas urodzin czy wieczoru kawalerskiego, ale będzie także wspaniałym upominkiem dla każdego, kto kocha wyzwania oraz dobrą i niestandardową formę rozrywki.

Przygoda w escape roomie to doskonały patent na początek wieczoru ze znajomymi, popołudnia z rodziną czy pomysł na spotkanie integracyjne. Każdy z uczestników poczuje dreszczyk pozytywnych emocji, sprawdzi się w stresujących i nieprzewidzianych sytuacjach, a przy tym świetnie się zabawi odkrywając tajemniczą zagadkę pokoju pełnego tajemnic i niespodzianek.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany i zastanawiasz się nad tym, że pokój zagadek to aktywność dla ciebie mamy dobrą informację. Nie musisz daleko wyjeżdżać, żeby skorzystać z tego typu rozrywki. W naszym mieście czeka na ciebie miejsce pełne nierozwiązanych zagadek, tajemniczych historii oraz upływających szybciej niż w realnym świecie, minut. Nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z okazji do wspaniałej zabawy. Zabierz rodzinę oraz przyjaciół i spędź czas aktywnie, interesująco i niestandardowo. Doskonała zabaw gwarantowana!

 

Więcej o:

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~gość , 10:43 26-05-2017,   -
Brak informacji o lokalizacji ;)
odpowiedz   •   oceń :  
~szeryf , 13:58 26-05-2017,   -
odgadnięcie lokalizacji to jeden z etapów gry :P
odpowiedz   •   oceń :  
~Frugo , 08:51 27-05-2017,   -
Wielu klientów nie znajdziecie, a raczej oni nie znajdą Was:)) No chyba, że będzie darmowe piwo:))
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~gość , 10:43 26-05-2017,   -
Brak informacji o lokalizacji ;)
odpowiedz   •   oceń :