2017-11-21T13:52:14+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Festiwal nietrzeźwych kierujących w powiecie ostrowskim

REKLAMA
0
0
0
Ostrowscy policjanci w ostatnim czasie zanotowali wiele zdarzeń z udziałem nietrzeźwych kierowców. Wsiadający za kierownicę "na podwójnym gazie" to już prawdziwa plaga.

W sobotę po godz. 20:00 w Lubotyniu Koloni policjanci zatrzymali 33-letniego mieszańca powiatu ostrowskiego który kierował oplem vectrą w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W niedzielę w Nieskórzu przed godz. 6:00  doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Policjanci ustalili, że kierujący fiatem seicento stracił panowanie nad autem w wyniku czego uderzył  w metalową barierę mostka.19-latek z powiatu ostrowskiego został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone badanie wykazało, że 19-latek był nietrzeźwy, miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Również w niedzielę przed północą na ul. Kościuszki ostrowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem vectrą. 32-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego kierował autem w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również