2017-06-10T10:09:28+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Festiwal Talentów w II LO [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Tancerze, wokaliści, muzycy, artyści malarze, wizażyści – łącznie kilkadziesiąt osób zaprezentowało się podczas I Festiwalu Talentów w II Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce.

I Festiwal Talentów im. Cypriana Kamila Norwida w Ostrołęce odbył się w piątek, 9 czerwca. Ida przyświecająca pomysłodawcy, dyrektorowi Wojciechowi Domańskiemu, była prosta – dać młodzieży możliwość prezentacji swoich skrywanych talentów i pasji.

- Często zdarza się, że znamy danego ucznia z tego, że jest dobrym matematykiem czy humanistą, interesuje się biologią czy chemią. Tymczasem jednak okazuje się, że wielu z uczniów naszej szkoły jest znakomitymi muzykami, świetnie śpiewa, tańczy, maluje, uprawia sport, w którym jest bardzo dobry. Jednym słowem, są to talenty, które warto odkrywać, pomagać dążyć do doskonałości i podziwiać. Taki właśnie cel przyświecał I Festiwalowi Talentów. Liczę na to, że impreza na stałe wpisze się w szkolny kalendarz i że dzięki temu wielu z naszych uczniów odkryje przed światem swoje umiejętności – powiedział nam Wojciech Domański, dyrektor II LO.

Podczas festiwalu zaprezentowało się kilkudziesięciu wykonawców, wśród których najliczniejszą grupę stanowili wokaliści. Nie zabrakło także muzyków, tancerzy, artystów malarzy czy stylistów i wizażystów.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również