2017-09-29T11:48:05+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Firma JBB Bałdyga z Łysych z prestiżową nagrodą „Laur Konsumenta 2017’

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
0
0
0
Firma JBB Bałdyga uzyskała nagrodę „Laur Konsumenta Odkrycie 2017”. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych produktów, marek i usług w Polsce.

„Laur Klienta” to jeden z największych ogólnopolskich projektów w kraju. Poprzez badanie sondażowe organizatorzy uzyskują informacje, które firmy, produkty oraz usługi są obecnie liderami jakości i innowacyjności w swojej branży. W ramach konkursu przyznawany jest również tytuł „Laur Konsumenta Odkrycie Roku”. Nagrodę otrzymują te produkty, usługi, marki i inwestycje, które funkcjonują na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, lecz udało im się zdobyć serca wielu Klientów.

Firma JBB Bałdyga uzyskała nagrodę „Laur Konsumenta Odkrycie 2017” w XIII edycji konkursu, ponieważ po raz pierwszy została wskazana przez Klientów jako producent wędlin o najlepszej jakości. Podczas ogólnopolskiego sondażu w tej kategorii organizatorzy zebrali 1005 głosów, z czego 13% z nich stanowiły głosy na firmę JBB Bałdyga. – Bardzo cieszy nas fakt uzyskania nagrody Laur Konsumenta Odkrycie 2017. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Klientom, którzy oddali głos na nasze produkty. Ich zaufanie jest dla nas największą nagrodą – mówi Piotr Laskowski, dyrektor sprzedaży i marketingu firmy JBB.

Źródło: newsetia.pl

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również