2017-12-27T15:06:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Gmina Myszyniec ponownie wyróżniona

REKLAMA
REKLAMA
0
0
0
20 grudnia w Centrum Kreatywności w Warszawie odbył się finał plebiscytu „Lider Zmian, Samorząd 2017”. W kategorii "Najaktywniejsi w Subregionie" trzecie miejsce zajęła gmina Myszyniec.

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wspólnie z Zarządem Województwa Mazowieckiego wyróżniła mazowieckie samorządy, które pozyskały najwięcej środków w przeliczeniu na mieszkańca (Najskuteczniejsi) oraz zgłosiły najwięcej wniosków unijnych, które uzyskały pozytywną ocenę formalną (Najaktywniejsi) w ramach RPO WM 2014-2020.

Myszyniec zajął trzecie miejsce w kategorii Najaktywniejsi w subregionie ostrołęckim. Gmina złożyła sześć wniosków oraz dwa wnioski wspólnie z parafią. Nagrodę dla gminy odebrał burmistrz Myszyńca – Bogdan Glinka.

Po tegorocznych wysokich miejscach w rankingach czasopisma „Wspólnota”, to kolejne wyróżnienie gminy Myszyniec.

- Nasza Gmina kontynuuje dobrą passę. W 2012 roku otrzymaliśmy dwie nagrody (II i III miejsce) Lidera RPO WM 2017-2013 za skuteczność i aktywność. Wykorzystaliśmy w poprzednim okresie i wykorzystujemy obecnie środki unijne w sposób bardzo efektywny najlepiej jak możemy. Wszystko ma jeden cel: aby poprawić jakość życia naszych mieszkańców – powiedział burmistrz Bogdan Glinka.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.