2017-09-06T13:34:28+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Groźny wypadek między Olsztynem a Ostrołęką

REKLAMA
0
0
1
Najlepszy komentarz
~Gość , 10:40 07-09-2017,   -
Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres mdubinska@crashplus.pl. W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej i...
odpowiedz   •   oceń :  
Wczoraj (05.09.2017) wieczorem na trasie Szczytno-Grom, na drodze krajowej 53 łączącej Olsztyn z Ostrołęką doszło do wypadku drogowego z udziałem osobowego mercedesa i DAF-a.

Jak wstępnie ustalili policjanci na miejscu zdarzenia, 38-letni obywatel Niemiec kierujący mercedesem, na łuku drogi uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej z powodu niezachowania należytej bezpiecznej odległości przez kierowcę osobówki.

W wyniku uderzenia w DAF-a kierowca mercedesa z obrażeniami twarzy został przetransportowany do szpitala w Olsztynie, natomiast jego pasażerkę ze złamaniem ręki przewieziono do szczycieńskiego szpitala. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość , 10:40 07-09-2017,   -
Ubezpieczyciele w większości przypadków zaniżają odszkodowania. Można bezpłatnie sprawdzić czy tak jest w Twoim przypadku wysyłając jedynie kosztorys na adres mdubinska@crashplus.pl. W ciągu kilku dni nasi rzeczoznawcy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje dopłata. Wiek pojazdu bez znaczenia. Więcej informacji pod numerem 570_660_868. Polecam
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również