Region, 25 września 2017, 13:20

Gwałt w rejonie Ostrowi Mazowieckiej. Wojciech P. trafił do aresztu

0
2
0
Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo przeciw Wojciechowi P., który jest podejrzany o dokonanie gwałtu, a także grożenie pokrzywdzonej śmiercią. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce poinformowała, iż Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo przeciwko Wojciechowi P., który w dniu 13 września 2017r. w rejonie Ostrowi Mazowieckiej, przemocą przez popchnięcie i przewrócenie Anety P., oraz uderzanie ją ręką w twarz i przytrzymywanie rękoma, doprowadził pokrzywdzoną do obcowania płciowego, tj. o przestępstwo z art. 197§1k.k.

- Nadto podejrzany w dniu 13 września 2017r., w rejonie Ostrowi Mazowieckiej, groził Anecie P. zabójstwem w celu zmuszenia jej do zaniechania zawiadomienia policji o zgwałceniu zaistniałym tego samego dnia, tj. o przestępstwo z art. 191§ 1k.k.. W dniu 15 września 2017r. Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej na wniosek prokuratora zastosował tymczasowe aresztowanie.
Wobec Wojciecha P. stosowane jest tymczasowe aresztowanie do dnia 11 grudnia 2017 - czytamy w komunikacie ostrołęckiej prokuratury.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również