2018-04-12T07:46:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 1 100%
Ostrołęka,

I Ostrołęckie Warsztaty Gospel już wkrótce

REKLAMA
REKLAMA
1
0
0
W maju po raz pierwszy w Ostrołęce odbędą się warsztaty Gospel. Wydarzenie poprowadzą zawodowi muzycy z zespołu Gospel Rain z Lublina, stworzonego z chrześcijańskiej inspiracji.

W roku 2016 zespół świętował swój jubileusz 25-lecia istnienia. Gospel Rain był m.in. głównym wykonawcą telewizyjnego koncertu „Idźmy naprzód z nadzieją” zorganizowanego z okazji Dnia Papieskiego w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie w październiku 2017, transmitowanego przez TVP. W koncercie – obejrzanym przez kilka milionów widzów i uznanym, jako jeden z najbardziej niezwykłych koncertów chrześcijańskich ostatnich lat – wystąpili obok nich znakomici soliści: Natalia Kukulska, Halina Frąckowiak, Kasia Dereń, Krzysztof Cugowski, Andrzej Lampert, Krzysztof Iwaneczko.

Warsztaty rozpoczną się w piątek 11 maja 2018r. ok. godz.17.00, potrwają całą sobotę i zakończą w niedzielne popołudnie 13 maja koncertem finałowym, w hołdzie patronowi miasta, św. Janowi Pawłowi II.

- Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia. Młodsi też mogą się zgłosić, ale wraz z opiekunem. Nie jest wymagane wykształcenie muzyczne ani znajomość nut. Wystarczą dobre chęci. Śpiewać każdy może - a dla Pana Boga tym bardziej – mówi Radosław Szewczyk, organizator warsztatów.

Koszt od uczestnika to 50zł (w tym obiady, kawa i napoje). Ewentualny nocleg we własnym zakresie.

Zgłoszenia mailem: stowarzyszenie-gama@wp.pl
lub telefonicznie: 501-058-903 – Milena.

Należy podać imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, adres zamieszkania oraz e-mail (na który zostanie przesłany szczegółowy regulamin).

Organizator: Stowarzyszenie „GAMA” z Ostrołęki


Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.