2017-08-21T14:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Integracja w duchu sportowej rywalizacji w Nowej Wsi [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Po raz szósty w Nowej Wsi odbyły się Integracyjne Rozgrywki Sportowe dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, zorganizowane przez Integracyjny Klub Sportowy „Razem”.

Konkurencje sportowe przygotował i przeprowadził na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej  radny powiatu Waldemar Pędzich. Zawodnicy  rywalizowali w czterech konkurencjach: rzut piłką do kosza, przenoszenie piłki na rakietce tenisowej, rzut piłkami tenisowymi do celu, gra w bule.

Po zawodach sportowych odbył się coroczny bieg uczestników spotkania, po którym wszyscy udali się na poczęstunek. Został on przygotowany przez panie: Annę Grzegorczyk, Mirosławę Glinkę i Agatę Szczygieł. Po posiłku, kawie i słodkościach zostały rozdane nagrody za udział w konkurencjach i pamiątkowe medale dla uczestników. Uhonorowano statuetkami Mirosławę Glinkę i Annę Grzegorczyk oraz Waldemara Pędzicha za działalność na rzecz Integracyjnego Klubu Sportowego "Razem".

Punktem kulminacyjnym spotkania było losowanie roweru w konkursie poświęconym bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Konkurs przeprowadziła  Mirosława Glinka z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce. Rower wygrał Paweł  Kucaba. Na koniec odbyła się część taneczna. O dobrą zabawę zadbał zespół muzyczny "Nas Troje".

Wśród gości  imprezy byli: wicestarosta Krzysztof Parzychowski, radni sejmiku: Mirosław Augustyniak i Marian Krupiński. Nad przebiegiem spotkania czuwali: Leszek Kucaba - prezes klubu oraz członkowie zarządu: Alicja Gawrych i Janina Szulkowska.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli rozgrywki. A byli to: Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, WORD w Ostrołęce, władze gminy Olszewo- Borki, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, sponsorzy, rodzice,  sympatycy.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również