2017-03-13T11:38:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 6 100%
Ostrołęka,

Interwencja czytelnika: "Tak wygląda park po każdym weekendzie, świętach, feriach..." [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
6
0
9
- Ostrołęka taka piękna - pisze z sarkazmem nasza czytelniczka, oburzona zachowaniem osób, które spędzają wolny czas w parku przy ul. Bursztynowej. Park jest notorycznie zaśmiecany i po każdym weekendzie wygląda jak pobojowisko. Obok koszy na śmieci walają się śmieci, wśród których najwięcej jest oczywiście butelek i puszek po alkoholu.

Park przy Bursztynowej jest miejscem rozrywki nie tylko dla młodzieży spożywającej alkohol, ale też dla dzieci przychodzącymi na okoliczne place zabaw z rodzicami. Widok, który zastają po wieczorowych schadzkach zdecydowanie nie zachęca do aktywnego wypoczynku w tym miejscu.

- Zdjęcia są z różnych dni, tak wygląda park po każdym weekendzie, świętach, feriach. Zachęcam do zajęcia się tematem, to obrzydliwe jakimi ludzie są syfiarzami - pisze nasza czytelniczka.

Na zdjęciach, jakie otrzymaliśmy, możemy zobaczyć skalę problemu. Sprawę zgłosimy do odpowiednich służb odpowiadających za pilnowanie porządku w parku oraz utrzymywanie w nim czystości. Do sprawy wrócimy.

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś coś nadzwyczajnego, śmiesznego, a może masz problem, którym chciałbyś się podzielić? Jeżeli tak, to skontaktuj się z nami! Kontakt: redakcja@eostroleka.pl
REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 13:24 13-03-2017,   -
A co najciekawsze w tym parku jest monitoring i dzieje się to pod okiem kamer chyba ktoś je nadzoruje i sąsiedztwa komendy ,nie trzeba jechać samochodem tylko wyjść na mały spacerek - dodatkowo ogrodzenia placów zabaw 5 metrów od kamery są cały czas dewastowane a młodzież pali i popija w domkach dla dzieci ,często siedzą na oparciach z nogami na siedziskach ławek.
odpowiedz   •   oceń :  
~rodzic , 14:19 13-03-2017,   -
Zgadzam się z artykułem i z komentarzem powyżej.
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 14:42 13-03-2017,   -
w końcu ktoś się tym zajął.
odpowiedz   •   oceń :  
~Swój , 16:15 13-03-2017,   -
Debile i buraki pie**olone, jak sie pije w plenerze, to sie po sobie sprzata! Cymbaly
odpowiedz   •   oceń :  
~gosc , 16:36 13-03-2017,   -
toć to suweren się tam gości więc czego chceta?
odpowiedz   •   oceń :  
~Utag , 17:16 13-03-2017,   -
Wystarczy wykonać parę telefonów na policję w trakcie takich schadzek. Zaśmiecanie miejsc publicznych jest wykroczeniem takim samym jak przejście na czerwonym. Zapłacą kilka mandatów to może skończy się kasa na alko i zmądrzeją.
Pamiętajcie ludzie, nie bójcie się interweniować u odpowiednich władz! Sami z siebie nie przyjadą, to nie rycerze na białych koniach. Dajcie im znać, a wam pomogą - od tego w końcu są. Też nie chciałbym wyjść z dzieckiem do parku, który tak wygląda.
odpowiedz   •   oceń :  
~kultura , 18:51 13-03-2017,   -
NO A MOSIR CO ROBI? A GRABOWSKI TO ZA CO BIERZE PIENIĄDZE?
odpowiedz   •   oceń :  
~local , 20:20 13-03-2017,   -
[quote= ]A co najciekawsze w tym parku jest monitoring i dzieje się to pod okiem kamer chyba ktoś je nadzoruje i sąsiedztwa komendy ,nie trzeba jechać samochodem tylko wyjść na mały spacerek - dodatkowo ogrodzenia placów zabaw 5 metrów od kamery są cały czas dewastowane a młodzież pali i popija w domkach dla dzieci ,często siedzą na oparciach z nogami na siedziskach ławek. [/quote]
Kamery obsługuje straż WIEJSKA która nie pracuje po nocy.
Za dnia nic złego się nie dzieje więc nawet tam nie zaglądają.
Nagrań z nocy nikt nie analizuje no chyba że jakaś parka na ławce się bzyknie to cały sztab siedzi z językiem na brodzie przed monitorem.
Policja jest tak nieudolna że jak nie zaciągniesz za rękę i nie pokażesz przed nosem to nic nie zrobią. Musi dojść do tragedii to będą się przez miesiąc łokciami przepychać w tamtej okolicy ale i tak po kilku tygodniach pozapominają.
Żal, bezsilność i wstyd tak jest w każdym obszarze zarządzania miastem, począwszy od publicznych pieniędzy na inwestycje przez utrzymanie chodników i dróg po bezpieczeństwo i prewencję.
A przyczyną są odparzone tyłki od zbyt długo zajmowanych stołków.
Kiedy "dobra zmiana" zawita do Ostrołęki ?!?!?!
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:59 13-03-2017,   -
PIJO I GRAJO W SZACHY
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Gość, 13:24 13-03-2017,   -
A co najciekawsze w tym parku jest monitoring i dzieje się to pod okiem kamer chyba ktoś je nadzoruje i sąsiedztwa komendy ,nie trzeba jechać samochodem tylko wyjść na mały spacerek - dodatkowo ogrodzenia placów zabaw 5 metrów od kamery są cały czas dewastowane a młodzież pali i popija w domkach dla...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również