2018-12-11T17:40:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Jaka sukienka na sylwestra?

REKLAMA
REKLAMA

Niezależnie od tego, czy planujesz wyjść na miasto, wziąć udział w balu, czy urządzić imprezę w domu, chcesz, aby sukienka, którą założysz w sylwestra, była idealna, prawda? To początek nowego roku, który zasługuje na nową sukienkę, ale już samo szukanie sukienki nawet w tak dobrze wyposażonych sklepach jak https://manwoman.co/pl/ może być stresującym procesem. Musisz przecież patrzeć na te wszystkie szczegóły, takie jak styl ubioru, kolor i materiał. Ale spokojnie – z naszą pomocą wybierzesz suknię sylwestrową w mgnieniu oka!


Wybór stylu i długości sukienki na sylwestra

Wybierz strój koktajlowy, jeśli będziesz uczestniczyć w półformalnym przyjęciu lub wydarzeniu. Sukienki koktajlowe są świetną opcją na wiele imprez sylwestrowych - są krótkie, ale eleganckie. Istnieje mnóstwo różnych stylów sukienek koktajlowych do wyboru:

  • z długim rękawem

  • bez ramiączek

  • wiązane na szyi

Na pewno nie będziesz mieć problemu z tym, by dopasować je do charakteru sylwestrowej imprezy. Pamiętaj jednak, że sukienki bez ramiączek są idealne dla osób o kształcie gruszki, a sukienki koktajlowe z marszczeniami lub plisowaniem wyglądają najlepiej na szczupłych paniach.


Wybierz długą suknię, jeśli będziesz uczestniczyć w wydarzeniu związanym o bardziej eleganckim charakterze. Jeśli masz zamiar uczestniczyć w bardzo oficjalnym wydarzeniu, suknia o długości do podłogi będzie idealnym wyborem. Tylko pamiętaj, aby przymierzyć ją dość wcześniej, abyś mogła w razie potrzeby skorygować długość i kupić odpowiednie buty.

Zdecyduj się na mini sukienkę, jeśli wybierasz się na imprezę w klubie lub barze. Mini sukienkę można łatwo wystylizować, w zależności od tego, na jakie dokładnie wydarzenie się wybierasz. Tym bardziej, że są one dostępne w niemal każdym kolorze i stylu. Sukienki mini są zwykle dopasowane, więc jeśli masz figurę typu klepsydra - to jest to najlepsza opcja dla Ciebie. Pamiętaj jednak, że jeśli zamierzasz dużo tańczyć lub się poruszać, upewnij się, że sukienka nie jest zbyt krótka, obcisła lub niewygodna.