2017-12-02T11:09:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Jubileusz Studia Piosenki [ZDJĘCIA]

REKLAMA
0
0
0
Wyjątkowego koncertu mogli wysłuchać goście, którzy świętowali w Klubie Oczko jubileusz 15-lecia Studia Piosenki. Była to wyjątkowa okazja do wspomnień, a także snucia planów i marzeń na kolejne lata. Jak zawsze, najważniejsza była muzyka, dostarczająca wielu emocji zgromadzonej publiczności.

Studio Piosenki istnieje od 2002 roku, stąd jubileuszowy koncert na 15-lecie. Studio kształci i rozwija umiejętności wokalne młodzieży. Na indywidualnych spotkaniach pod kierunkiem instruktora młodzież doskonali swój warsztat wokalny, uczy się interpretacji piosenek, emisji głosu, bycia na scenie. Młodzież bierze też udział w warsztatach wokalnych prowadzonych przez wykładowców warszawskiej Akademii Teatralnej. Studio Piosenki realizuje recitale, koncerty a także programy artystyczne we współpracy z Ostrołęcką Sceną Autorską.

Każdego roku wokaliści Studia Piosenki przygotowują koncerty bożonarodzeniowe, uświetniają swoimi występami miejskie imprezy kulturalne, charytatywne, w tym WOŚP; występują podczas Wigilii Miejskiej; podczas miejskich imprez okolicznościowych w Urzędzie Stanu Cywilnego – rocznice 50-lecia pożycia małżeńskiego; wokaliści występują na festynach osiedlowych, a także na uroczystościach szkolnych.  Instruktorem Studia Piosenki jest Tadeusz Kowalewski.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.