2017-01-16T09:35:00+01:00 eOstroleka.pl 2 1 -
Ostrołęka,

Kabaret Neo-Nówka z nowym programem w Ostrołęce (bilety)

To nie żart na prima aprillis! Kabaret Neo-Nówka już 1 kwietnia 2017 roku wystąpi w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Jedni z najzabawniejszych artystów kabaretowych w kraju z pewnością rozbawią lokalną publiczność do łez. Zobacz jak nabyć bilety na występ Neo-Nówki.

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki. Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”.  Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Bilety na ostrołęcki występ Neo-Nówki nabyć można w serwisie biletynakabarety.pl. Wkrótce będziecie mogli wygrać wejściówki w konkursie naszego serwisu.

Neo-Nówka wystąpi w Ostrołęce w sobotę 1 kwietnia o godz. 20.00. Już teraz zapraszamy na to wielkie wydarzenie kulturalne!