2018-08-08T10:15:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Kadzidło: Wypadek na Trasie Mazurskiej. Motocyklista w szpitalu.

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
We wtorek, 7 sierpnia na DK-53 w Kadzidle doszło do niebezpiecznego wypadku. W wyniku zderzenia motocykla i osobówki poszkodowany został kierujący jednośladem.

Do wypadku doszło około godziny 21:30 na ulicy Trasa Mazurska w Kadzidle. Jest to odcinek drogi krajowej nr 53 relacji Ostrołęka – Szczytno. Według policyjnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym marki bmw wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem kawasaki. W wyniku zderzenia kierujący jednośladem 36-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

- Za kierownicą bmw siedział 24-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Postępowanie w kierunku spowodowania wypadku prowadzą funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego – informuje młodszy aspirant Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

W zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz usuwaniu jego skutków udział brały dwa zastępy strażackie – JRG PSP Ostrołęka oraz OSP Kadzidło.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.