2017-12-13T13:44:32+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Karambol na DK-61. Są ranni, rozbite auta blokują drogę. Trwa akcja ratunkowa [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. mylomza.pl
0
0
0
Do niebezpiecznego karambolu na drodze krajowej nr 61 doszło dziś przed południem w miejscowości Marianowo. W zdarzeniu uczestniczyło siedem aut w tym dwie ciężarówki. Przynajmniej dwie osoby zostały zakleszczone w rozbitych pojazdach. Trwa akcja ratunkowa.

Jak informuje portal mylomza.pl, do zdarzenia doszło około godziny 11:20 na DK-61 relacji Warszawa Augustów w miejscowości Marianowo. W karambolu uczestniczyły trzy samochody osobowe, dwa busy i dwie ciężarówki. Trzy poszkodowane w wyniku karambolu osoby zostały odwiezione do szpitala. Według wstępnych ustaleń osobowe suzuki zostało uderzone z tyłu przez ciężarówkę i zepchnięte na przeciwległy pas ruchu wprost pod kolejnego TIR-a. Następnie obie ciężarówki zderzyły się ze sobą, jeden z TIR-ów wpadł do rowu. Z kolei na ciężarówkę, która pozostała na jezdni najechał kolejny pojazd, a na niego zaczęły wpadać kolejne. Łącznie w karambolu uczestniczyło siedem pojazdów. W wyniku wypadku poszkodowane zostały co najmniej trzy osoby, dwie z nich były zakleszczone w rozbitym pojeździe. Przy wydostaniu ich z wraku konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego.

W rejonie karambolu utworzył się gigantyczny korek, w którym doszło do kolejnego, podobnego zdarzenia. Uczestniczyły w nim trzy pojazdy. Jak wynika ze wstępnych informacji, nikt nie odniósł obrażeń. Do tego zdarzenia doszło w miejscowości Budy Czarnockie.

Obszerną fotorelację z miejsca karambolu znaleźć można na stronie www.mylomza.pl

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również