2016-05-18T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 143 100%
Sport,

Klub Kolarski 24h z wizytą w Szkole Podstawowej nr 5 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
REKLAMA
143
0
0
Działacze i zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h wzięli udział w uroczystościach dnia patrona Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce. Sportowcy przeprowadzili mini-zawody dla uczniów szkoły oraz zachęcali ich do sportowego trybu życia. Najszybsi młodzi kolarze otrzymali oczywiście nagrody w postaci dyplomów.

W konkursie KK 24h najlepsi wśród chłopców okazali się Kacper Gut, Szymon Rejnfeld oraz Mateusz Bogdański. Z kolei rywalizację dziewcząt zdominowały Izabela Drężek, Paulina Pfajfer i Wiktoria Denkiewicz. Wizyta w ostrołęckiej podstawówce była z pewnością doskonałą promocją kolarstwa wśród dzieci. Oczywiście nie tylko tego wyczynowego kolarstwa, ale także rekreacyjnej jazdy na rowerze.

Jak zapewnił prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski, klub wciąż czeka na osoby zainteresowane wspólnym rozwijaniem swojej pasji do dwóch kółek. W barwach klubu jeżdżą zarówno młodzi kolarze, jak i ci zdecydowanie bardziej doświadczeni. Podobno na sport nigdy nie jest za późno, więc warto rozpocząć lub kontynuować sportowy tryb życia.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.