2018-11-27T17:24:29+01:00 eOstroleka.pl 2 1 1 0%
Ostrołęka,

Klub przy Studziennej - autorski wieczór Małgorzaty Sambor Cao

REKLAMA
REKLAMA
0
1
0

Klub przy Studziennej zaprasza na autorski wieczór Małgorzaty Sambor Cao oraz na prezentacja jej najnowszej książki pt. "Punkt zwrotny".

 
Małgorzata Sambor-Cao – pisarka i samodzielny wydawca. Z odwagą wywróciła swoje życie do góry nogami i zaczęła dzielić się ze światem tym czego ją nauczyły porażki. Wykracza poza to, co znajome i bezpieczne, dzięki czemu realizuje swoje marzenia. Właśnie tym zaraża otoczenie i tych, którzy sięgną po jej książki.
 
Punkt zwrotny to tytuł najnowszej książki Małgorzaty Sambor Cao (książka ukazała się w październiku br.) Kolejny niecierpliwie wyczekiwany przez czytelników tom wyjątkowej, bestsellerowej powieści „Sapere Aude”. Autorka po raz kolejny zabiera nas w podróż nie tylko do kolejnego niezwykłego miejsca, ale przede wszystkim zaprasza do znalezienia w sobie odwagi do spojrzenia w głąb siebie, do odpowiedzenia sobie na pytanie czego tak naprawdę szukamy. Powieść mimo iż porusza bardzo ważne tematy i zmusza do zastanowienie się nad własnym życiem, czyta się z ogromną przyjemnością i niezwykle lekko. Czytelnik dosłownie płynie przez kolejne kartki, a książki nie sposób odłożyć póki nie dotrze się do ostatniej strony.
 
Paryż – miasto świateł i przez wielu nazywane miastem zakochanych.  Michael van Horn po przeżytej traumie i porażkach w poradzeniu sobie z tym co go spotkało, przyjeżdża tu z nadzieją na odzyskanie spokoju. Chce zapomnieć o przeszłości, o tym co przeżył w piwnicy w Milpa Alta. Ucieka przed problemami, z którymi sobie nie radzi, a przede wszystkim konsekwentnie ucieka przed sobą. Czy w końcu się zatrzyma? Czy będzie umiał skorzystać z szansy jaką los postawi mu na drodze?. Nie sposób zostać obojętnym po przeczytaniu tej emocjonującej lektury.
 
Przed i po spotkaniu możliwość zakupu książki w cenie promocyjnej z autografem autorki
Organizatorzy: MBP, SPBiK
 
28 listopada 2018 (środa), godz. 18.00
Klub przy Studziennej – Biblioteka ul. Gomulickiego 13

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.