eOstroleka.pl
Informacje Policja Sport TV Ostrołęka Galeria Mapa Google fotoOstroleka Balujemy Baza firm kamera Wirtualny Spacer Menu On-Line Ogłoszenia Auto Giełda Forum dyskusyjne
Informator » apteki · kościoły · urzędy · kino · lekarze · MZK · PKS . Taxi Kontakt » redakcja · reklama
Rozrywka » puby · kawiarnie · bary · restauracje · pizzerie · hotele Konkursy » konkursy · Konkurs Inwestycyjny
google
Baza firm
Aktualności
Wideo
Galeria
Ogłoszenia
Forum
Menu OnLine
Szukaj w aktualnościach :


login
hasło
zarejestruj się zapomniałem hasła

Kolęda 2014 w Ostrołęce: Parafie Św. Franciszka, Św. Antoniego i Zbawiciela Świata

drukuj |
Tagi: kolęda 2014 Ostrołęka ksiądz wizyta duszpasterska wizyta księdza
fot. kosciol.pl
fot. kosciol.pl
Rozpoczynają się wizyty duszpasterskie w ostrołęckich parafiach. Sprawdź, kiedy odwiedzi Cię ksiądz.

Porządek kolędy w parafii Św. Franciszka:

2 stycznia 2014 r.  czwartek
Buczka 3 (nr 1-10) ........................ I ksiądz od godz. 15:00
Buczka 1............................. ten sam ksiądz od godz. 16:30
Buczka 3 (nr 11-20) .......................... II ksiądz godz. 15:00
Buczka 5 (nr 1-25) ............. ten sam ksiądz od godz. 16:30
Buczka 5 (nr.26-45)......................... III ksiądz godz. 15:00
Buczka 7 .................................... III ksiądz od godz. 17:00
Sochaczewskiego 2 i 17,21 ............. IV ksiądz godz. 15:00 – ul. Findera

3 stycznia 2014 r. piątek
Sochaczewskiego 6(11- 20) ............................ I ksiądz godz. 15:00 – ul. Findera
Sochaczewskiego 4................................... I  ksiądz od godz. . 16:30
Sochaczewskiego 6 (nr 1-10) ................... II  ksiądz od godz. 15:00
Sochaczewskiego 8 ....................................II ksiądz od godz. 16:30
Sochaczewskiego 10 (nr 1-35) ..................... III ksiądz godz. 15:00
Sochaczewskiego 10 (nr 36-45) ....................IV ksiądz godz. 15:00
Sochaczewskiego 12 ............................... IV ksiądz od godz. 16:30

4 stycznia 2014 r. sobota
Maczka, Andersa, Hubalczyków i Boh. Warszawy (domy prywatne)..................... I ksiądz godz. 9:00
Sikorskiego (domy prywatne)............................ II ksiądz godz. 9:00
11 Listopada,  ul. Kuklińskiego, Brodowskiego i domy prywatne na ul. Roweckiego Grota nr 26 i 34 .......................   2 księży godz. 9:00

7 stycznia 2014 r.  wtorek
Jezierskiego 6   ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 10  ................................... II ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 47 ...............................III ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 49 ............................. IV ksiądz godz. 15:00

8 stycznia 2014 r. środa
Jezierskiego 4B (nr 1-35).................I ksiądz godz. 15:00 – ul. Nowotki
Jezierskiego 4B (nr 36-45) .............II ksiądz godz. 15:00
Jezierskiego 4A ........................ III ksiądz od godz. 16:00
Jezierskiego 2 i 4 .......................... IV ksiądz godz. 15:00  
Jezierskiego 8 .......................... IV ksiądz od godz. 15:00

9 stycznia 2014 r.  czwartek
Pileckiego 4 (1 – 30) ..................I  ksiądz godz. 15:00 – ul. Zubrzyckiego
Pileckiego 4 (31 – 58) ................II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 6 (1 – 30) ..............III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 6 (31 – 65) ............IV ksiądz godz. 15:00

10 stycznia  2014 r. piątek
Pileckiego 3 (nr 1-10) ................... I ksiądz  godz. 15:00  
Pileckiego 1 .................................. I ksiądz  godz. 16:30
Pileckiego 3 (nr 11-20) ................ II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 5 ................................. II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 7 ...............................  III ksiądz godz. 15:00                              
Pileckiego 21 .............................. IV ksiądz godz. 15:00  

11 stycznia 2014 r. sobota
Ostrowska i Ławska ..................................... I ksiądz godz. 9:00
Poziomkowa, Konwaliowa, Jaśminowa ...... II ksiądz godz. 9:00
Konarskiego ................................................III ksiądz godz. 9:00
Kołłątaja .............................................III ksiądz godz. ok. 11:30
Maliszewskiego ................................III   ksiądz godz. ok. 13:00
Komisji Eduk. Narod. …………............... IV ksiądz godz. 9:00  

13 stycznia 2014 r. poniedziałek
Pileckiego 11(nr 11- 20)............... I ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 13 ............................... I ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 11(nr 1-10)................. II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 9 ................................ II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 17 (nr 1-10).............. III ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 15 ............................ III ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 17(nr 11-20)............ IV ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 19 ........................... IV ksiądz godz. 16:30  

14 stycznia 2014 r. wtorek
Pileckiego 25(nr 1 – 10) ..........I  ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 23........................... I  ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 25(nr 11 – 20) ....... II ksiądz godz. 15:00
Pileckiego 27 .......................... II ksiądz godz. 16:30
Pileckiego 29 ...................... .. III ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 2 ........................ IV ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 8 ........................ IV ksiądz godz. 16:30

15 stycznia 2014 r. środa
Sikorskiego 12 (1-10) ....................I ` ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 10 ............................... I  ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 12 (nr 11 – 20) ........... II ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 14 ................................II ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 18 (nr 41- 50) ……….III Ksiądz godz. 1500  
Sikorskiego 16   .............................III ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 18 (nr 1 – 40)  ….….. IV ksiądz godz. 15:00

16 stycznia 2014 r. czwartek
Kleeberga 1 .................................... I ksiądz godz. 15:00
Kleeberga 4 .................................II ksiądz godz. 15:00
Kleeberga 3 .................................II ksiądz godz. 16:30
Sikorskiego 45  ............................... III ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 31A  ....... IV ksiądz godz. 15:00

17 stycznia  2014 r. piątek
Kleeberga 6 (1 – 10)..................... I ksiądz godz. 15: 00
Kleeberga 5 ..................................I ksiądz godz. 16:30
Kleeberga 6 (11 – 20)................II  ksiądz godz. 15: 00
Kleeberga 7 ................................II ksiądz godz. 16:30
Kleeberga 11 ............................III ksiądz godz. 15:00
Kleeberga 12 ............................III ksiądz godz. 16:30
Sucharskiego 1 .........................IV ksiądz godz. 15:00

18 stycznia 2014 r.  sobota
W. Pola, M. Rataja, Glogera .......... 2 księży od godz. 9:00
(jeden ksiądz zaczyna od ul W. Pola, drugi od ul. Glogera)

Daliowa ................................... III ksiądz godz. 9:00
Różana .................................... IV ksiądz godz. 9:00

20 stycznia  2014 r. poniedziałek                  
Kleeberga 10 (1 – 10)...................I ksiądz godz. 15:00                
Kleeberga 9 ..................................I ksiądz godz. 16:30
Kleeberga 10 (11 – 20)................II ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 3 ........................... II ksiądz godz. 16:30
Sucharskiego 2 ..........................III ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 4 ..........................IV ksiądz godz. 15:00          

21 stycznia 2014 r. wtorek
Sucharskiego 5 ......................... I ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 7 ........................ II ksiądz godz. 15:00
Berlinga 4 (1 – 10) ................. III ksiądz godz. 15:00
Berlinga 1 ............................... III ksiądz godz. 16:30
Berlinga 4 (11 – 20) ............... IV ksiądz godz. 15:00
Berlinga 2 .............................. IV ksiądz godz. 16:30

22 stycznia  2014 r. środa
Berlinga 3 ................................... I ksiądz godz. 15:00
Berlinga 10A (1 – 10) ............... II ksiądz godz. 15:00
Berlinga 6 ................................. II ksiądz godz. 16:30
Berlinga 10A (11 – 20) ........... III ksiądz godz. 15:00
Berlinga 8 ................................ III ksiądz godz. 16:30
Berlinga 7 ............................... IV ksiądz godz. 15:00

23 stycznia 2014 r. czwartek
Berlinga 12 (1 – 10)........................ I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 1 ............................. I ksiądz godz. 16:30
Berlinga 12 (11 – 20)..................... II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 5 i 6 (dom jedn) .... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 3 ........................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 9............................ IV ksiądz godz. 15:00

24 stycznia 2014 r. piątek
Madalińskiego 7 (1 – 10) ................. I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 11 ............................ I ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 7 (11 – 20) ............. II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 13 ........................... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 15.......................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 19 ……….. ......... IV ksiądz godz. 15:00

25 stycznia 2014 r. sobota
Nasturcjowa ............................. I ksiądz godz. 9:00
Goździkowa ........................... I ksiądz godz. 10:30
Makowa .................................. II ksiądz godz. 9:00
Lawendowa ........................... II ksiądz godz. 10:00
Irysowa ................................. II ksiądz godz. 12:00
Liliowa .................................. III ksiądz godz. 9:00
Nagietkowa ......................... III ksiądz godz. 10:00
Kwiatowa ............................ III ksiądz godz. 12:30
Palmowa ................................ IV ksiądz godz. 9:00
Malwowa ............................... IV ksiądz godz. 9:30
Kameliowa ........................... IV ksiądz godz. 13:00

27 stycznia 2014 r. poniedziałek
Madalińskiego 17(1 – 10)..................................  I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 21 .............................................. I  ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 17(11 – 20)............................... II  ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 23  ...........................................   II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 27 i domy jednorodzinne - dwóch księży godz. 15:00

28 stycznia 2014 r.  wtorek
Roweckiego Grota 2 ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 4 .................................... II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 5 ................................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 25 ........................................IV ksiądz godz. 15:00

29 stycznia 2014 r.  środa
Roweckiego Grota 18 (1 -10)................................ I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 21 ........................................... I ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota 18 (11 – 20)…........................ II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 23 .......................................... II ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota. 9 (I i II klatka)..................... III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 9 (III i IV klatka).................. IV ksiądz godz. 15:00

30 styczeń 2014 r. czwartek
Roweckiego Grota6. ..................................... I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 7 ....................................II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota  20.................................III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota25.................................. IV ksiądz godz. 15:00

31 styczeń  2014 r. piątek
Hubalczyków 3 ....................................................  I ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 7 ................................................... II ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 9 .................................................. III ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 11 ............................................... IV ksiądz godz. 15:00

1 lutego 2014 r. sobota
Frezjowa ...................................................I ksiądz godz. 10:00
Astrowa i Chabrowa ................................ I ksiądz godz. 12:00
Fiołkowa ................................................. II ksiądz godz. 10:00
Azaliowa ................................................. II ksiądz godz. 12:00

3 lutego  2014 r. poniedziałek
Bohaterów Warszawy 31………………………...I ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 33………………………..II ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 35............................... III ksiądz od godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 37 ..............................IV ksiądz od godz. 15:00

4  lutego 2014 r. wtorek
Hubalczyków 13 ................................................  I ksiądz od godz. 15:00
Hotel Pielęgniarek ................................................... II ksiądz godz. 15:00
Ks. Pędzicha i ul. Ostrowska (str. Prawa)…………. II ksiądz godz. 16:00
Blok TBS Nr 119; Al. Jana Pawła II – (klatki 1–5)...…… III ksiądz godz. 10:00
Blok TBS Nr 119; Al. Jana Pawła II (klatki 6 – 11)...........IV ksiądz godz. 10:00

5 lutego 2014 r. środa
Dom prywatny za szpitalem, ul. Stańskiego, ul. Chojnowskiego,
ul. Ostaszewskiego i ulicy przyległej – domy prywatne jeden  ksiądz
Ul. Cieplińskiego 6  trzech księży

Porządek kolędy w parafii Św. Antoniego 30.12. 2013R - 7.01.2014. r.

Poniedziałek 30 grudzień
Godz. 15.00
ul. 11 listopada 3 – 2 ks
ul. 11 Listopada 4 – 2 ks
ul. Bogusławskiego, Kamieńskiego, 26 maja – 1 ks

Czwartek 2 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 5  -  2 ks.
ul. 11 Listopada 7  -  2 ks
ul. 11 Listopada 8  -  1 ks

Piątek 3 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 1 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 2 – 2 ks.

Sobota 4 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 9 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 11 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 15 -   1 ks.

Wtorek  7 styczeń
Godz. 15.00
ul. 11 Listopada 13 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 17 – 2 ks.
ul. 11 Listopada 17A – 1 ks.

Porządek kolędy w parafii Zbawiciela Świata

30 grudnia - Poniedziałek
ul. Modrzejewskiej 3 i 7 - 1 ksiądz
ul. Modrzejewskiej 5 - III kl.
ul. Modrzejewskiej 5 IV i 9 IV kl - 1 ksiądz
ul. Modrzejewskiej 9 - III kl.

04 stycznia - Sobota
Dzbenin, domy przy drodze do Tobolic - 1 ksiądz
Dzbenin, domy za torami - 1 ksiądz
Dzbenin, kolonie - 1 ksiądz
ul. Poznańska domy jednorodzinne - 1 ksiądz
10016048


Wasze opinie



Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.


wierny
18:58
29-12-2013
na ogłoszeniach we Franciszku ks powiedział że część ofiary jest na utrzymanie księdza....... ja się pytam z jakiej okazji przecież wypłatę za nauke religi normalnie biorą więc chyba sami się mogą utrzymać, o innych dochodach nie wspomnę

parafianin
19:40
29-12-2013
Dlaczego brak jest wykazu kolędy w parafiach na cały okres. W wielu parafiach, w tym u Świętego Antoniego tylko na okres 1 tygodnia jest podawana. Kiedyś była na cały okres. Brak tej informacji bardzo utrudnia planowanie np. wizyt u lekarza, ważnego wyjazdu, udziału w ważnym wydarzeniu, na które też trzeba wcześniej zapisać się lub wykupić bilety. Szczęśliwi są ci u których kolęda została zaplanowana w pierwszych dniach stycznia. Natomiast pozostali czekają i modlą się, żeby chociaż termin kolędy nie pokrył się z innym ważnym wydarzeniem w życiu. A przecież znając wcześniej terminy można sobie jeszcze coś przesunąć lub zorganizować tak, żeby było dobrze.  

Gość
20:40
29-12-2013
a dlaczego Fara nie oglasza koledy/.

Gość
21:45
29-12-2013
  napisał(a):
a dlaczego Fara nie oglasza koledy/.

Bo Fara rozumie biednych ludzi ,wie że jest kryzys i kolędy nie bedzie w trosce o parafian :)

Do wierny
21:54
29-12-2013
Nie chcesz, nie dawaj :)

renia
00:48
30-12-2013
no dobrze a gdzie z Parafi Św.Antoniego ul.Prądzyńskiego ??????
zapomnieli ? czy co?

Gość
03:42
30-12-2013
Dobrze że będe w pracy  

Gość
21:34
30-12-2013
fara oglasza w ogloszeniach albo na ich stronie fary

Gość
17:58
03-01-2014
na stronie fary nie ma ogloszen o koledzie.]

Gość
19:59
03-01-2014
  napisał(a):
  napisał(a):
a dlaczego Fara nie oglasza koledy/.

Bo Fara rozumie biednych ludzi ,wie że jest kryzys i kolędy nie bedzie w trosce o parafian :)

Nie ma tak dobrze na stronie intrenetowej Fary są podane terminy w tej chwilo do 11.01

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

KALENDARZ IMPREZ
lipiec 2015
PnWtŚrCzPtSoNd
 
29
 
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
1
 
2



O mieście :: Informacje o serwisie :: Reklama :: Nasze logo :: Kontakt
Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie. Przeczytaj więcej.
eOstrołęka © 2006 - 2015 CYBERMEDIA
       czas: 0.09 s.